… zostanie ulepszona wraz z Hotfixem, który w dniu dzisiejszym pojawi się na serwerach amerykańskich, a jutro rankiem na serwerach europejskich.

Wielu z nas ma jeszcze w pamięci rewelacyjna nagrodę za skończoną linię kolekcji z Sentinel’s Fate – Runes of Fate. Wraz z Destiny of Velious wielu graczy wyruszyło na poszukiwanie nowych przedmiotów do kolekcji z nadzieją, iż nagroda będzie równie rewelacyjna. No cóż… byliśmy rozczarowani…

Chains of Eternity przyniósł kolejnego super questa kolekcjonerskiego „Scrolls of the Mortal Champion„, do którego, aby móc skończyć,  potrzebujemy nagrody z innych kolekcji w Ethernere. Nagród jest kilka do wyboru:

  • pet Tirun (widoczny powyżej);
  • pierścionek Fabled odpowiedni dla klasy, którą ukończyliśmy questa;

  • do wyboru jeden z 7 przedmiotów do domu (przepraszam za screeny, ale przedmioty za nic nie chciały się zeskalować)

Pierścionki z pewnością nie są takie złe, ale  nie „powalają na kolana”. No cóż, developerzy uznali, iż gracz za ukończenie tej wielkiej kolekcji powinien dostać super nagrodę. Wraz z dzisiejszym Hotfixem (jutrzejszym dla EU), pierścionki te zostaną ulepszone i zyskają tag Ethereal.

Oto linki do tychże pierścionków – niestety, ale magowie się lenią i żaden nie zrobił jeszcze tej kolekcji…

Oprócz tego będziemy mieć także kilka innych zmian, jak chociażby statystyki na chestach z Drinala, więc nie zdziwcie się, gdy adornmenty znajdziecie w torbach. A do tego crafterzy w końcu będą mieć writy crafterskie na lvl 91, 93 i 95!

 

Poprzedni artykuł[EQ2] Launchpad oszalał…
Następny artykuł[PS2] Hotfix