Od dawna gracze PlanetSide 2 mogli obserwować zmiany zachodzące na kontynencie Amerish, dzięki wielu screenshotom prezentowanym przez developerów. W dniu wczorajszym większość tych zmian trafiła na serwer testowy.

2014_01_18 Amerish baza z drzewemZ nowych i zmienionych baz dostępne już do testowania są:

Poniżej znajdziecie dwa albumy z mnóstwem screenshotów z odnowionego Amerish. Jeśli nie chcecie spoilerów, to po prostu ich nie oglądajcie 😀

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Simion

Niezłe tempo sobie narzucili.

Skara

powinni jeszcze raz przerobić indar i esamir

DreDpl

Nooo Amerish wymiata!! Do tej pory był to mój ulubiony kontynent … ale teraz to będę siedział chyba tylko na nim!! A Ascend – piękny. Tylko niepotrzebnie władowali tyle świateł do jaskiń.

Simion

No przejrzałem gdzieś 1/3 (niestety jakiś walnięty NC rozwalił mi moskita po drodze a spotkałem chyba z 5 vanu po drodze którzy nic mi nie zrobili).
Ciasne podtopione korytarze i pełno skrzynek wewnątrz. Brakuje tylko włazów i frakcji będącej kosmitami które łażą po ścianach 😛 . Ale już coś w klimatach gier w które gram od dawna :3 .

Zbrojny

niech nic nie przerabiaja tylko wywalą te sprzeczne z logika i całkowicie niepotrzebne przepływy walk! jedyne co uwzględnia ruch wojsk to ZAWSZE drogi oraz topografia terenu. idiotyzmem jest to ze punkt a i b sa poloczane droga ale posiadajac punkt a nie mozesz zajac punktu b gdyz najpierw trzeba gdizes tam za lasami zajac punkt c…