Właśnie opublikowano list producenta EQ2, w którym Holly „Windstalker” opisuje co konkretnie nas czeka w najbliższym czasie (chyba nie pójdę dziś spać, wpierw Hotfix w PS2, a teraz to…)

Przede wszystkim to znany nam Akil „Lyndro” Hooper został dyrektorem kreatywnym dla Everquest 2 i powiem szczerze, ze nie pamiętam kto do tej pory pełnił ta rolę.

No dobra, późno jest więc w najważniejszych punktach co nas czeka w lutym:

  • nowa zona rajdowa x 2 w Wurmbone Crag;
  • nowa zona rajdowa x4 w Dreadcutter;
  • narzędzie do segregowania rzeczy w torbach;
  • nowy program lojalnościowy w postaci dziennych, tygodniowych i miesięcznych zadań, które umożliwiają nam dostęp do różnego rodzaju nagród – to rodzaj nowego programu dla lojalnych graczy EQ2 (Veteran Rewards), który będzie z czasem coraz bardziej ulepszany. Obecnie, nagrody za staż grania w EQ2 otrzymuje każdy bo liczy się moment założenia konta;
  • zmiany w PvP – balansowanie klas, nowe zestawy armora oraz nowe niebieskie runy z efektami, które rosną w siłę w miarę jak się je nosi (podobne do zielonych adornmentów?).

Nic nie ma o Cobalt Scar. Nic nie ma dla crafterów… Ech…

Od momentu opublikowania listu (parę minut po północy czasu polskiego), ewidentnie dodano magiczne oznaczenie GU66 do zapowiadanej na końcu listu producenta „dużej aktualizacji na wiosnę”… A więc 26 lutego nie zobaczymy GU66, a tylko roboczo nazwane „GU65 i pół”.

Jeśli chodzi o zmiany co niektórych klasowych zdolności, spelli i combat artów, jakie były proponowane przez graczy jakiś czas temu na forum Everquest 2, to zobaczymy je w GU66 zapowiadanym na wiosnę. A jak wiemy wiosna jest długa, bo trwa od 21 marca do 20 czerwca…

 

Poprzedni artykuł[PS2] Hotfix (05.02)
Następny artykuł[PS2] RoadMap i zmiany w klasach
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
cymba

To mamy do 25 lutego zeby zabic drinal 4 runy ? 🙂

cymba

Ahhhhh pomylilem sie !!! Myslalem ze luty to jest august. Ale o jest february ^^

cymba

Yeah ! Kinya zdenerwowana 🙂 Dobry post napisalas 🙂