… zostały wczoraj pokrótce przedstawione przez developera odpowiedzialnego za PvP w EQ2 – Omougi.

Przede wszystkim to dodane zostaną sloty na niebieski Adornmenty do następujących przedmiotów: charm, naszyjnik, płaszcz, paski i bronie. Prócz istniejących już niebieskich adornmentów, gracze będą mieć dostęp do nowych oferujących interesujące proce, których działanie może być wzmocnione poprzez założenie kilku adornmentów tego typu.

Oprócz tego do wszystkich setów zbroi (sprawdzałam tylko te na level 90+) dodano bonusy Imperial, które jeszcze bardziej poprawią statystyki PvP: Toughness (wytrzymałość) i Critical Mitigation (krytyczna mitygacja).

Różnego rodzaju bonusy zostały również dodane do biżuterii:

Oczywiście, prócz tych zmian w zbrojach, gracze zobaczą również mniejsze i większe zmiany w klasowych spellach czy tez combat artach tak aby balansować walki PvP. Poprawione zostanie działanie Toughness i Lethality na niższych levalach. Również w open PvP nastąpią zmiany, gdyż dodane zostaną nowe Hotzony. (Jako, że jestem typowym graczem PvE, nie mam pojęcia czym konkretnie sa HotZony w PvP.)

Jak widać, w przyszłym tygodniu, zobaczymy sporo zmian dotyczących PvP w EQ2 i jestem przekonana, że gracze z Nagafena oczekują ich z niecierpliwością 🙂

Poprzedni artykuł[EQ2] Trzy miesiące po premierze CoE…
Następny artykuł[PS2] GU03 czy tylko Hotfix?! (przełożony na 21.02!)
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Ja jestem graczem PvP i też nie mam pojęcia co to te Hot-zony więc się nie łam ;).Pewnie kolejna żałosna próba wskrzeszenia open world PvP kończąca się miesięcznym masive zergiem a potem powolnym wymieraniem…albo po prostu to oznacza BG i sony wreszcie pogrzebało tego trupa ;).

/ps mogłabyś sie dowiedzieć czy sformuowanie
„each additional adorment applied will have dimininshing effect” sprawia że np thougness 100-300 zmieni się min wartość czy podniesie się też maksymalna?

avi

Ale Dok noob z Ciebie, brak mi słów… I Ty nazywasz się pvp graczem… Hot zony pvp działają już od baaardzo dawna, a polegają na tym, że w hot-zonie (open, zmienia się raz dziennie?, najczęściej to Antonica, Commpnlands, KP, …) dostajesz więcej infamy (i tokenów?) za kill pvp. Możesz sprawdzić co jest hot pvp zoną za pomocą /gethotzones.

avi

Powinni wyjaśnić, jak nic. Nawet jeżeli chcieli Doka trzymać dla żartu w nieświadomości 😉