… zostały wczoraj pokrótce przedstawione przez developera odpowiedzialnego za PvP w EQ2 – Omougi.

Przede wszystkim to dodane zostaną sloty na niebieski Adornmenty do następujących przedmiotów: charm, naszyjnik, płaszcz, paski i bronie. Prócz istniejących już niebieskich adornmentów, gracze będą mieć dostęp do nowych oferujących interesujące proce, których działanie może być wzmocnione poprzez założenie kilku adornmentów tego typu.

Oprócz tego do wszystkich setów zbroi (sprawdzałam tylko te na level 90+) dodano bonusy Imperial, które jeszcze bardziej poprawią statystyki PvP: Toughness (wytrzymałość) i Critical Mitigation (krytyczna mitygacja).

Różnego rodzaju bonusy zostały również dodane do biżuterii:

Oczywiście, prócz tych zmian w zbrojach, gracze zobaczą również mniejsze i większe zmiany w klasowych spellach czy tez combat artach tak aby balansować walki PvP. Poprawione zostanie działanie Toughness i Lethality na niższych levalach. Również w open PvP nastąpią zmiany, gdyż dodane zostaną nowe Hotzony. (Jako, że jestem typowym graczem PvE, nie mam pojęcia czym konkretnie sa HotZony w PvP.)

Jak widać, w przyszłym tygodniu, zobaczymy sporo zmian dotyczących PvP w EQ2 i jestem przekonana, że gracze z Nagafena oczekują ich z niecierpliwością 🙂

5 KOMENTARZE

  1. Ja jestem graczem PvP i też nie mam pojęcia co to te Hot-zony więc się nie łam ;).Pewnie kolejna żałosna próba wskrzeszenia open world PvP kończąca się miesięcznym masive zergiem a potem powolnym wymieraniem…albo po prostu to oznacza BG i sony wreszcie pogrzebało tego trupa ;).

    /ps mogłabyś sie dowiedzieć czy sformuowanie
    „each additional adorment applied will have dimininshing effect” sprawia że np thougness 100-300 zmieni się min wartość czy podniesie się też maksymalna?

  2. „Diminishing” oznacza wg mnie, że wartość proca będzie się zmniejszała w zależności od tego ile adornmentów tego typu załozysz. Czyli na przykład, jesli jest szansa ze przy jednym odpali ci sie proc co zwiekszy Thoughness o 300, to przy dwóch adormentach nie zobaczysz 600 ale np maks 500 jeśli się dwa na raz odpalą… To jest takie na mój rozum, ale oczywiście trzeba poczekać i zobaczyć jak SOE to rozwiązało…

  3. Ale Dok noob z Ciebie, brak mi słów… I Ty nazywasz się pvp graczem… Hot zony pvp działają już od baaardzo dawna, a polegają na tym, że w hot-zonie (open, zmienia się raz dziennie?, najczęściej to Antonica, Commpnlands, KP, …) dostajesz więcej infamy (i tokenów?) za kill pvp. Możesz sprawdzić co jest hot pvp zoną za pomocą /gethotzones.

  4. A widzisz… Dzięki serdeczne Avi. Ale chyba Vercy i inni gracze z Nagafena tez powinni „oberwać” bo czytali wpis, a nie wyjaśnili mi co to jest Hotzona 😀

  5. Powinni wyjaśnić, jak nic. Nawet jeżeli chcieli Doka trzymać dla żartu w nieświadomości 😉

Comments are closed.