No i jak tam pierwsze wrażenia po nowej zonie rajdowej x 2?

Wurmbone's End_Nox IncessitMy udaliśmy się w dniu wczorajszym do wersji łatwej. W planach mieliśmy wersję trudną, która wg. słów Kandera była przeznaczona dla graczy, którzy na co dzień robią zony rajdowe x4 EM, jednakże po informacjach z forum EQ2 zdecydowaliśmy się na wersję łatwą tej zony. I nie pomyliliśmy się, bo wersja łatwa była dostatecznie trudna i stanowiła dla nas pewne wyzwanie 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=tZFeZs4pNFM

Daliśmy radę zabić 4 namedy. Ostatni niestety, Necromunger Maxl, wydaje się być zepsuty ponieważ rzuca bardzo duża ilość cursów, które trzeba wyleczyć, a przecież Cure Curse można użyć tylko raz na 60 sec (45 sec templar). No nic, wychodzi na to, że trzeba zabić go rajdem złożonym z samych lekarzy 🙂

Loot – taki sobie… Chyba nie za bardzo wart wysiłku, jaki trzeba było włożyć w zabicie tychże namedów w wersji „łatwej„.

WE_Nox Incessit em lootPodsumowując – bawiłam się całkiem nieźle i miło było mieć w końcu jakieś wyzwanie 🙂

Poprzedni artykuł[PS2] Error G99 oraz problem z Miller
Następny artykuł[EQ2] Hotfix (28.02)
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
dok

Widzę że AM wróciło do łask….kurcze kinja ty sie zaklikasz dziewczyno nie lepiej sobie te najczęściej używane skille pod klwaisze 1-5 ustawić i leci samo.A zabawy myszką na samego profita sobie zostaw ;).

/ps jak daliście rade nr3 z takim dpsem?

dok

A i świetny filmik 😉

dok

Dzięki za rade ….szkoda że przeczytałem po rajdzie ;P.Będzie na następny raz.Drumsów nie lubie bo nie widać tempów jakie masz…nawet tych twoich wardów by nie było jakbyś ich nie wpisała…..

/ps więc fail efekt przy absorpcji addów jest aoe …no dobra może się wyrobimy 😉