O tym, że w piątek rano czasu polskiego rozpocznie się łączenie niektórych serwerów w Planetside 2, wiemy już od kilku dni. Ale informacja o tym, że w tym samym czasie zrobiona zostanie bliżej nieokreślona aktualizacja gry, mnie osobiście zaskoczyła. Czy to możliwe, że developerzy zdecydowali się wprowadzić na serwery GU 04?

Co takiego w takim razie możemy zobaczyć w tym GU 04?

Otóż zgodnie z informacją Higbiego, w GU 04 na pewno zobaczymy odblokowywanie rzeczy zakupionych za pomoca Station Cash dla całego konta. Mimo tej dość radosnej informacji, nadal nie wiadomo, czy będzie się to tyczyć tylko postaci należących do tej samej frakcji, czy też do różnych frakcji. Jeśli by pozwolono na odblokowywanie przedmiotów wspólnych dla wszystkich frakcji, to z pewnością ucieszyłoby to wielu graczy…

Być może także zobaczymy zmiany w drganiach i wstrząsach, które niejednokrotnie  widzimy na naszym ekranie.

shake and flinchCzyżby GU04 miało nam także przynieść zmiany w ekranie ekwipunku (Loadout)? Jest to wielce prawdopodobne, zważywszy na to, że jest to jeden z lutowych planów w RoadMap, a do tego testowany jest od przynajmniej dwóch tygodni.

Na 100% NIE zobaczymy nalotu orbitalnego, ponieważ pomysł ten nie spodobał się graczom i został na obecna chwilę zawieszony.

orbital strike

Oczywiście to tylko moje przypuszczenia i musimy poczekać do rana, kiedy to z pewnością będziemy już mieć więcej informacji.

Poprzedni artykuł[PS2] Bio Lab na Hossin
Następny artykuł[EQ2] Double XP dla gildii