Bestia wśród dotychczas nam znanych Bio Lab…

Cztery outposty z czterema generatorami osłon przeciw pojazdom, a to wszystko otoczone długim murem.

Z racji tego, że developerzy nie mogą pokazywać jeszcze swoich pracy związanych z nowym kontynentem Hossin, Clegg zdecydował się narysować szkic jak obecnie wygląda ta baza i pokazać go graczom.

Hossin bio lab szkicMam nadzieję, że  ta nowa baza podoba się Wam tak bardzo jak i mi? 🙂

Oczywiście, praca wre i za miesiąc może okazać się, że wspomniany Bio Lab 1 (nazwa robocza) będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Hossin zobaczymy w kwietniu, więc to już niedługo…

4 KOMENTARZE

 1. Jeden taki Bio Lab już mamy 🙂 tz. bardzo podobny na Indarze i nazywa się Saurva Bio Lab 🙂 ale lepiej bronić Xelas na Amerishu który jest otoczony górami i w sumie prowadzi do niego jeden mostek 🙂 a z drugiej strony brama z polem i wieżyczkami 🙂 .

  Ale prawda jest taka, że dodawanie murków na Bio Labach jest zupełnie zbędne! To jedyne lokalizacje gdzie aż miło patrzy się jak wrogie ESFy i Libki krążą wokoło nie mając nic do roboty.
  Trzeba pamietać, że WSZYSTKIE generatory są pod kopułą więc aby zniszczyć pole siłowe pod Bio Labem to i tak trzeba wejść do góry, a nawet po jego zniszczeniu nic wielkiego to nie daje, bo czołgiem Bio Laba nie zdobędziesz 😀 a wszelkiego rodzaju wejścia są wokoło placówki.
  Tych murów nikt nie broni (mało kto) bo po prostu nie są wartościową osłoną.

 2. Gepard… ten Bio Lab będzie inny. Generatory pol beda na zewnatrz, a cale otoczone bedzie murem, po to by pojazdy nie mogly podjechac bez zniszczenia generatorow. Podejrzewam, ze takze teleportery jak i jum pady beda w obrebie murow, wiec na koniec bedziesz musial walczyc o dol by moc dostac sie na gore. Teraz jest tak, że te outposty sa polozoene z dala od Bio Lab i zajmuje sie jeden z teleportem, stawia Sunderer i wszyscy leca na gore. Tutaj bedzie chyba inaczej 😉

 3. Nie lubię BioLabów… No nie lubię….
  Być może ten będzie inny? Zapowiada się ciekawie. Gepard ma rację, ale to co widzę, to z Bio Labiem ma wspólną tylko kopułę, która bez generatorów i wszystkiego na górze, traci nieco na znaczeniu. W sensie, że tylko punkty. Ciekawa jestem, czy dadzą więcej niż 3 punty. D, E, F?

 4. Ja tam biolaby bardzo lubię, jedne z niewielu miejsc, gdzie można sobie powalczyć na karabiny bez udziału czołgów i samolocików campujących res pointy 🙂

Comments are closed.