FNO, czyli Friday Night Ops, cykliczny piątkowy program prowadzony przez developerów Margaret „Luperza” Krohn oraz Jimmy „rage[ad]” Whisenhunt (dev odpowiedzialny za bronie). W czasie tego programu prowadzący pokazują nam nowe rzeczy, które testowane są na serwerze wewnętrznym, przeprowadzają wywiady z innymi osobami pracującymi przy Planetside 2 oraz przedstawiają jeden z wielu istniejących w grze Outfitów.

Na początku wczorajszego (dziś w nocy dla europejczyków) programu FNO zaprezentowano graczom drugie wersje pistoletów maszynowych dla każdej frakcji, które na razie są roboczo nazwane SMG02 (od 14-tej minuty). Graczy z pewnością zadowoli informacja, że nowe wersje SMG będą mieć większą ilość amunicji niż te co obecnie są dostępne w grze. Jeszcze nie wiadomo konkretnie jaka będzie ilość amunicji w nowych SMG, na liczniku w czasie pokazu widziałam 200, ale to wersja testowa, więc prawdopodobnie się to zmieni. Nowe SMG będą zadawać mnie obrażeń na jedną kulę, bardziej będzie chodziło tutaj o ciągły ogień.  Bronie te prawdopodobnie trafia do gry w przyszłym tygodniu.

Prócz tego ponownie pokazano screenshoty wyrzutni rakietowych specyficznych dla danych frakcji, które również zobaczymy w grze jeszcze w lutym: Lancer dla VS, Phoenix dla NC oraz Striker dla TR.

Maggie „Luperza” przeprowadziła również wywiad z Matem Broome (1:32:22), który jest developerem odpowiedzialnym za wygląd naszych postaci i pokazał graczom dwa nowe hełmy nad którymi pracuje:

W poprzedni piątek prezentowany był Outfit TR z serwera Miller Sound of Violence, a w tym tygodniu Outfit NC – Consortium również z Miller (od 30 minuty). Ciekawostką jest fakt, że w poprzednim FNO oba ta outfity walczyły ze sobą o Vanu Archives. Pikanterii dodaje fakt, że Consortium przyuważyło w czasie poprzedniego programu na żywo, gdzie walczy Sound of Violence i zaatakowało czymś co się nazywa „Max Crash” czyli atak jednostek Max’ów (30:00). Akcja warta zobaczenia, a do tego sposób w jaki 2 min później poradził sobie Sound of Violence (wbieganie do budynku, umieranie, a na koniec użycie granatów podnoszących).

Każdy Outfit może się do nich zgłosić, bez względu na to czy ma 200 członków, czy też dwóch, trzeba tylko poczekać w kolejce.

Hmmm…. czy ja powinnam wysłać zgłoszenie dla TurboGroszków?? Od wczoraj jest na czworo w Outficie:  Kinya, Ostupam, Przemo i Ansek, który się złamał i postanowił sprawdzić czym jest to Planetside2 😀

Poprzedni artykuł[EQ2] Nowe fryzury już niedługo!
Następny artykuł[EQ2][PS2] Nowości za SC…
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ostupam

Chyba się przełamie i w końcu uzbieram 1000 cert pointów na nową wyrzutnię, do tej pory uzbieranie i nie wydanie 500 było sukcesem 🙂

Turbogroszki w natarciu, jeszcze trochę i będziemy mogli zapełnić Sunderera, bądź Galaxy własnymi siłami:)

Gepard

Kinya 🙂 wiem, że tak trochę 😛 no ehm… publicznie 😀
Ale czy w ramach przeprosin 😛 mógłbym zaprosić Ciebie na wyścig :D? To nie żadna randka czy coś 😛 i pewnie jedyne co będziesz widzieć to kurz spod moich opon 🙂 ale fajnie by było gdybyś przybyła :P.
Dzisiaj (w każdą sobotę 😛 taka tradycja) na PS2, serwer Woodman strona NC odbędzie się mały wyścig po mapkach 🙂 aaa… start już niedaleko bo o 21 🙂 choć myślę, że zaczniemy 21:30 .
Myślę, że byłoby to miłym zaskoczeniem 🙂 choć ostatnie co bym chciał to ingerować w twój plan dnia 😉

Gepard

Jakby co to ta sama godzina 🙂 (21) i każda sobota 🙂