Po piątkowej informacji od M. Higbiego na temat tego, co zobaczymy w nadchodzącym GU04 większość graczy spodziewała się zobaczyć tą aktualizacje w dniu dzisiejszym. Niestety, ale zgodnie z ostatnimi informacjami podanymi przez Higbiego poprzez Twittera, GU04 zostało opóźnione o kilka dni.

Dlaczego spodziewaliśmy się GU04 w dniu dzisiejszym?

W tym samym poście, w którym Higby opisuje nowości, które zobaczymy w GU04, wyjaśniony został również sposób oraz terminy aktualizowania Planetside 2.Aktualizacje możemy podzielić na trzy rodzaje:

  • Game Update – pojawiać się będzie co dwa tygodnie i najbardziej prawdopodobnym dniem jest środa, ale GU może również zostać opóźnione jeśli developerzy uznają, że potrzebująca więcej czasu na testy. W czasie GU do Planetside 2 dodawane będą: nowe zdolności, terytoria, bazy oraz zmiany w samej grze, naprawione bugi, nowy sprzęt i wiele innych rzeczy;
  • Patch, czyli łatki – pojawiać się będą między GU i zawierać będą balansowanie klas i sprzętu, naprawy bugów oraz nowy sprzęt (np. bronie do Depot);
  • Hotfix – może pojawić się w miarę potrzeby naprawienia jakiegoś nagłego buga czy tez zbalansowania czegoś w grze.

Więc o ile nie zobaczymy GU04 w dniu dzisiejszym, jestem przekonana, że z pewnością aktualizacja ta pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Poprzedni artykuł[EQ2] Coś się zmieni…
Następny artykuł[EQ2] 'Ninja’ zmiany w instancjach Solo
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Talisha

Nie tylko ja to dostrzegłam. Ale jest bug, który polega na błędzie w namierzaniu myśliwca przy użyciu wyrzutni rakiet, Hawk (nie wiem czy w innych). Polega on na tym, że w tracie namierzania pojawia się czerwony kwadracik. Miga, miga, miga i powinien się zrobić zielony. A tu nic.. znika! I nie chodzi o błąd w wyświetlaniu, bo wypuszczona rakieta leci sobie w niebo. Jak wiecie gdzie, to można zgłosić.
Nie jest też tak, że on (myśliwiec) ucieka lub chowa się za przeszkodą lub zwiększa odległość. Nic z tych rzeczy.
Jeśli to nie bug to być może hak. Nie wiem. Nie dzieje się tak zawsze.

Talisha

O! I to już jest coś! Dzięki Kinia! :*

BAronQ

eh może i to lepiej mimo fali protestów co do osłabienia prowlera to nadal coś mi tu śmierdzi xd