Już od jakiegoś czasu zbierałam się by napisać parę słów o tej nowej grze stworzonej przez studio Runewaker, a którą to SOE będzie wydawać na rynku amerykańskim. Na rynku europejskim oficjalnym wydawcą została firma Infernum.

httpv://www.youtube.com/watch?v=qYSTaDxu-qM

Smoki! Oczywiście jako posiadacz konta SOE juz od N-lat nie omieszkałam aplikować się do Bety. Zważywszy na to jak bardzo dostępne są dla graczy ostatnimi czasy Bety nowych gier SOE, to mam nadzieję, że i tutaj uda mi się zerknąć.

Któż z nas nie kocha smoków? W Dragon’s Prophet będzie ich ponad 300 i do tego będziemy mogli je oswoić. Smoki różnić się będą nie tylko w wyglądzie, ale i w tym jak się poruszają. Część z nich będzie latać, inne będą mogły tylko chodzić po ziemi, jeszcze inne będą świetnymi pływakami, a na niektórych będziemy mogli szybować czy też skakać. Do wyboru i do koloru, co kto lubi…

dragons_prophetOczywiście oswojenie smoka da nam dostęp do nowych specyficznych dla danego smoka umiejętności. Każdy ze smoków będzie mieć pasywne, aktywna jak i wspomagające zdolności. Wszystko zależy od tego jaka klasa go oswoi.

dragons-prophet-2Oprócz tego, że oswojone smoki gracze będą mogli używać do walki albo jako środek transportu, to poprzez specjalny system „legowiska” będziemy w stanie wysłać go na poszukiwanie określonych materiałów czy też na trening, celem ulepszenia jego zdolności.

W tym samym czasie będziemy mogli posiadać kilka smoków, a do tego będą one w stanie nauczyć się specjalnych zdolności od siebie nawzajem. Posiadanie kilku smoków jednocześnie pozwoli nam na przywołanie tego odpowiedniego w danej chwili.

Gracze będą mogli wcielić się w jedna z czterech dostępnych klas: mag (Sorcerer), lekarz (Oracle), warrior (Vanquisher) lub skaut (Ranger) w świecie zwanym Auratia, gdzie ludzie współistnieją ze smokami i są w stanie się z nimi komunikować. Wszystkie klasy zostały stworzone jako klasy DPS, ale w momencie tworzenia grup, każda osoba może dopasować swoje umiejętności poprzez przywołanie specyficznego smoka.

Satuma3No cóż, nie wiem czy będę w to grała, ale z pewnością chociaż spróbuję, o ile dostanę się do Bety 🙂

Poprzedni artykuł[PS2] Zmiany w mini Mapie
Następny artykuł[PS2] Korespondent wojenny w akcji…
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Też zapisałem się do bety 🙂
Kto nie chciałby mieć smoka . Pierwszego nazwę Azorek 🙂

BAronQ

może będą za to ST skoro to ma mieć SOE 😛

Wichura

Zapisałem się do tego w listopadzie, nawet nie pamiętałem i chciałem po Twoim wpisie ponownie. 😉 Wiadomo kiedy zaczną betę?

Pawka

Zaciekawiliscie mnie – czemu nie smoki 🙂

Pikiel

To sie dopisalem tez do bety.. na wszystkich kontach. A co, jak juz to niech to bedzie stado smokow 🙂