Może i Higby jest na zwolnieniu lekarskim w tym tygodniu, ale i tak trzyma rękę na pulsie. Sporo już wiemy o tym, jakie zmiany oraz co nowego zobaczymy w GU04, ale do tej pory nie było wzmianek o tym, że developerzy pracują nad zmianami związanymi z mini mapą.

Mini mapa jaka jest w Planetside 2 każdy wie. Troszkę denerwujący jest fakt, że poza jej powiększeniem (domyślne H) nie możemy nic więcej zrobić.

Otóż już niedługo, być może nawet wraz z GU04, będziemy mieli możliwość przybliżania i oddalania widoku na mini mapie, a co za tym idzie dopasowywania jej do naszych potrzeb.

Oto jak wygląda to w tej chwili w fazie testów:

gu04_mini map zoom

Poprzedni artykuł[EQ][EQ2] Zmiany w modelach F2P
Następny artykuł[D’sP] Dragon’s Prophet
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Talisha

Ja chcę GPS! Może być płatny dodatkowo, jakiś abonament czy coś. Powiedzmy do opłacenia w C i SC do wyboru. Na miesiąc albo na godziny nawet. Ulepszona wersja WayPointów.
„Za następnym BioLabem skręć w lewo” LOL

LechuSoldier

NIECH dodadzą jakiś zaawansowany system dowodzenia… tak jak Unia robi akcje, to dowódca powinien móc podpiąć się pod dane plutony i widzieć z widoku mapy co oni robią jak się posuwają, jak wygląda sytuacja na polu bitwy i żeby mógł wydawać rozkazy, TO BY ZNACZĄCO WPŁYNĘŁO NA GRĘ 🙂

niech rozbudują również funkcje outfitu… bo na razie to nie ma nic, po za zaproszeniem kogoś o_O

Kinya 🙂 [PL13] Cię pozdrawia 🙂

b4rt297

Jak dla mnie to będzie to zmiana kosmetyczna, nie zmieni to mechaniki gry tylko czytelność mapy dla nowych graczy, starym wyjadaczom nie zrobi to więszej różnicy…