Wiele lat temu krasnoludy zapoczątkowały to święto jako dzień uczczenia boga Brella. Obecnie, każdego roku, specjalne portale do Brell Bar otwierają się w Antonice, Commonalandach, Greater Faydark, Timorous Deep oraz Haven.

brewday_logoOd dziś (7.03) rozpoczyna się BrewDay event w Everquest 2 i trwać będzie do 18 marca.

Prócz wielu powracających questów z poprzednich lat, mamy też jeden zupełnie nowy – ’Rummage for Answers’, który zabierze nas do specjalnej solo instancji Runnyeye.

Brewday_2013_runnyeye

Dla osób lubiących się ścigać, tym razem wyzwanie czeka w Butcherblock Mountains, na plaży niedaleko doków. Otóż Otengard Bauer postanowił otworzyć na plaży piwny ogródek, ale przeszkadza mu w tym banda goblinów. Naszym zadaniem jest jak najwięcej z nich przewrócić na ziemię i oczywiście trzeba to zrobić w określonym czasie.

Brewday_ Beer GardenSkończenie tego wyścigu 5 razy da nam tytuł: Bouncer.

Osoby lubiące craft znajdą nową książkę do kupienia od Balina Copperfoota w Brell Bar – Brewday Accoutrements to Craft IV, a w nich mnóstwo przepisów na nowe przedmioty, do których stworzenia jednak musicie użyć specjalne rzeczy z krzaków zwanych: Bountiful Brewday Gardens.

Brewday_2013_ crafting itemsNo i na koniec coś dla tych co lubią różnego rodzaju Achievementy, bo w czasie trwania tego eventu pojawi się kilka nowych do zdobycia:

Brewday_2013_achieve

Poprzedni artykuł[EQ2] 'Ninja’ zmiany w instancjach Solo
Następny artykuł[EQN] Czyżby 'permadeath’ w EQ Next?
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Caminno

No i na koniec coś dla tych co lubią różnego rodzaju Achievementy…

Jeeej 🙂