Wraz z GU66 gracze EQ2 zobaczą nie tylko nowe zony, ale również zmiany w klasach.

EQ2_paladinZ racji tego, że beta nowego testy nowego GU ruszają już niedługo, developerzy zaczęli udzielać pierwszych informacje o tym jakie konkretnie zmiany zasugerowane opiniami graczy zobaczymy.

I tak na przykład Crusaderów, czyli Shadowknight i Paladin, z pewnością ucieszy wiadomość, że od GU66 będą mogli castować wszystkie swoje zdolności podczas biegu.

Bruzerzy z pewnością będą zadowoleni z informacji, że kary za użycie skilla Rock Skin będą zmienione. Zamiast Daze i Root, gracze będą mieć Snare (spowolnienie) oraz zmniejszone obrażenia z broni (weapon damage bonus debuff). Jak dokładnie zmiany wpłyną to na tego skilla będzie można przetestować od 2-go kwietnia na serwerze Beta.

Double Up bryganda w końcu tez doczeka się zmian, gdyż na obecna chwilę skill ten nie działa na żaden CA powyżej levelu 91.

No i inkwizytorzy i ich zepsuta końcowa zdolność z linii Prestige – Pure Fanaticism. W teorii buff ten powinien zwiększać obrażenia zadawane przez Fanatical Devotion (linia Shadow AA) dla całej grupy. W praktyce – działa tylko na inkwizytora. Ma to być w końcu naprawione wraz z GU66.

Poprzedni artykuł[PS2] Nadchodzi zima…
Następny artykuł[PS2] Aktualizacja (22.03)
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
cymba

Nic dla rangerow ????
No SK i paladyny beda jescie wiecej „cheated” !!

cymba

Ja cierpliwy ? ^^

Paweł Wierzbicki

No nareszcie, bo na rajdach cala grupa sie rusza a Palla musi stanac by pierdyknać 🙂

Dok

Rewelacja najabardziej EM oraz potencjalnie OP profesje które mają jedną lub dwie utrudnione rzeczy i Sony zaczyna właśnie od nich….Mam BARDZO złe przeczucia

/ps kto mi wytłumaczy co jest broken w konieczności stania podczas rzucania zaklęć ????