Jak każdego miesiąca, karawana merchantów zawitała do jednego z miast Norrath. Tym razem jest to Neriak, więc karawanę możemy znaleźć zaraz przy wyjściu z miasta do Darklight Woods.

Neriak City FestivalW czasie trwania City Festival możemy kupić różnego rodzaju rzeczy za City Tokeny, które dostajemy jako nagrodę za wykonywanie questów od NPC z karawany, za writy oraz za… ukończenie wyścigów.

Co miesiąc wraz z karawaną pojawia się zwariowany gnom majsterkowicz, który prosi nas o przetestowanie jego nowego wynalazku. Spryciarz gnom, jak to wszystkie gnomy, nie jest głupi i absolutnie nie chce testować samodzielnie swojego pojazdu. Ukończenie wyścigu pięć razy nagradza nas mountem na level 1, a więc naprawdę fajna rzecz do zrobienia dla postaci niskolevelowych.

Postanowiłam wziąć udział w tym wyścigu i niestety nie poszło mi najlepiej… Jestem przekonana, ze trasa tworzona była zanim Darklight Woods zostało delikatnie zmienione, bo niektóre koła przez które trzeba przelecieć są kompletnie niewidoczne…

httpv://www.youtube.com/watch?v=eFRjabZ7Zso

 

 

Poprzedni artykuł[PS2] Podsumowanie FNO, odc. 22
Następny artykuł[PS2] Parę pytań i odpowiedzi