Nie do końca jestem przekonana, iż podoba mi się ta nadchodząca zmiana, ale cóż robić. Od momentu przejścia gry całkowicie na model Free-to-Play przeżyliśmy sporo podobnych zmian i jakoś żyjemy a gra nadal funkcjonuje.

Na serwer testowy trafiła właśnie zmiana dotycząca mendera, a konkretnie możliwości naprawiania swojego sprzętu bez względu gdzie się znajdujecie… oczywiście za SC. Otóż w momencie, gdy sprzęt nasz będzie poniżej 50%, w oknie postaci pojawi się symbol młotka. Kliknięcie go spowoduje naprawę całego naszego sprzętu, za którą to zapłacimy używając naszego Station Cash.

repair-all-characterPodobny przycisk znajdziemy u NPC Mendera, który również naprawi cały nasz sprzęt… za SC zamiast platyn.

repair-all-menderO ile pojawienie się znaczka na oknie postaci, gdy jesteśmy gdzieś daleko od miasta jest mi kompletnie obojętne, to naprawa sprzętu u Mendera za SC wydaje mi się dziwna. Nie oszukujmy się, platyny są bardzo łatwe do zdobycia, a naprawa naprawdę nie jest droga.

Ewidentnie „ułatwienie” to ma zastąpić Forgiveness Potion, który mozna kupic w MarketPlace, ale ewidentnie gracze go nie kupują bo nie wiedzą o jego istnieniu…

Zmiana ta ma pojawić się w grze w przyszłym tygodniu.

Poprzedni artykuł[PS2] Nadchodzą duże zmiany
Następny artykuł[PS2] A to interesujące…