… związane z RoadMap, zostały przestawione w krótkim filmie przygotowanym przez ekipę Planetside 2.

platnetside2_gu04_flash2W filmie omówiono pokrótce następujące tematy:

  • Zmiany w pasywnym zarabianiu punktów Cert w zależności od rodzaju członkostwa (długość opłaconej subskrypcji);

– miedziane – (1 mc opłacania subskrypcji) 24 punkty na dobę
– brązowe – 28,8 punktów;
– srebrne – 33,6 punktów;
– złote – 38,4 punkty;
– platynowe – 43,2 punkty;
– auraxium – 48 punktów (6-ty miesiąc opłacania subskrypcji)

planetside2_GU04_membership

  • Nowe okno zarządzania plutonem, czyli w końcu łatwość w przesunięciu graczy pomiędzy drużynami (chwytamy, przesuwamy i upuszczamy);

platnetside2_gu04_platoon

  • Zmiany w pojeździe Flash – drugi pasażer będzie w stanie używać praktycznie wszystkiego co znajduje się w ich ekwipunku, łącznie z wyrzutniami i granatami. Jedyne rzeczy, których nie będzie można użyć to wieżyczki inżyniera. Prócz tego Infiltrator będzie mógł zamaskować swój pojazd w czasie gdy go prowadzi, jednakże nie będzie mógł wtedy strzelać (certyfikacja Wraith).

platnetside2_gu04_flash

  • Wyrzutnie rakietowe przeciw pojazdom specyficzne dla każdej frakcji (ESRL), które powinniśmy zobaczyć w grze w połowie marca.

planetside2_GU04_rocket launchersVSVS22 Lancer – wyrzutnia z trzy-etapową funkcją ładowania laserowego pocisku. Oznaczać to będzie w praktyce, że im dłużej naładujemy nasz pocisk, tym większe obrażenia on zada.
TRTS2 Striker – wyrzutnia nie tylko namierza pojazd (lock-on), ale również wystrzeliwuje jednocześnie do 5 pocisków. Ciągle trwaja prace nad tą wyrzutnia i obecnie ekipa testuje namierzanie pocisków po wystrzeleniu za pomocą celownika.
NCNC15 Phoenix – to wyrzutnia zadająca bardzo duże obrażenia, gdzie będziemy sterować za pomocą kamery umieszczonej na pocisku. Jednakże należy być ostrożnym, bo w czasie sterowania pociskiem możemy zostać zabici.

Miłego oglądania!

 

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ostu

a kiedy online to wszystko bedzie?

Ostupam

Cięty dowcip z rana 🙂

ali3500

MAXik tez sie zalapie na podwozke flashem?

FrancuSsPL

Zgłosiłbym się gdyby nie to, że gram w NC, choć postać 1 lvl na VS też mam xD

Huberto

Świetny blog o PS2, zaglądam regularnie. Jeżeli ktoś gra na Cobalcie jako NC, to mój nick: Huberto606. W grupie raźniej, szczegulnie w grupie Reaver`ów 😉