Laedis to wielki podniebny kontynent zaprezentowany graczom przez Infernum.

Underworld port 2Przed wynalezieniem statków latających, Laedis był bardzo odizolowanym miejscem, które zamieszkiwali ludzie Osira umieszczenie tam przez jednego ze starożytnych smoków w czasie Pierwszej Smoczej Wojny. Kiedy wybuchła Druga Smocza Woja kontynent ten był ciągle niszczony i dzielony na coraz mniejsze wyspy, aż w końcu wyleciały one w powietrze gdzie znajdują się po dzień dzisiejszy.

Arteicia cityArteicia, stolica Laedis położona jest u podnóża góry Longra, która jest najwyższym punktem Aurati i wystaje ponad chmury.

Longra mountainStolica służy nie tylko jako miejsce wymiany handlowej, ale również posiada magiczny portal do Podniebnego Archipelagu Auratii (Auratian Sky Archipelago).

Karuna's BlessingTętniący życiem Archipelag stanie się domem setek graczy, którzy będą mogli wybudować swoje domostwa na tych przepięknych położonych w chmurach wyspach. W przyszłości Archipelag stanie się miejscem aktywnego PvP, gdzie gildie będą walczyły o panowanie nad terytoriami mając przy tym możliwość budowania maszyn oblężniczych oraz pobierania podatków od mieszkańców.

Laedis jest również znane ze swoich wielkich statków latających, które transportują pasażerów z dużych miast jak Glumar czy Mangard do Underworld Port oraz Droan Town. Podróżując po ziemiach Laedis miejsce jednakże w pamięci, że kontynent ten położony jest bardzo wysoko i z rozwagą należy stąpać po niebezpiecznych ścieżkach, które prowadzić Was będą do nieznanego…

Underworld portIshtar Sea of the Lost Misting Forest Ornost

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Corvus

Trzy tygodnie temu zakupiłem Founder Pack gwarantujący dostęp do beta testów. Do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi. Czuję się conajmniej oszukany.

Corvus

Przepraszam, już nieaktualne. Sprawdziłem przed chwilą pocztę. Okazało się, że wczoraj dostałem dostęp. Będę się starał skrobnąć co nieco o grze.

Corvus

Czy ktoś jeszcze ma zamiar zagrać?

Wichura

Ja dostałem jakiś survey do wypełnienia przed betą, ale go olałem i teraz już chyba nie działa, więc się do bety nie dostałem. Grę pewnie wypróbuję.

Corvus

Na chwilę obecną jeden wielki bałagan. Problemy z pobraniem patcha lokalizacyjnego, błędy z tymże. Problemy z programem instalacyjnym, dziwne crashe. Kombinowanie z instalacjami, czyszczenie rejestru, usuwanie plików, niemożność uruchomienia lunchera na niektórych konfiguracjach. Jak dla mnie jeden wielki fail. Masa ludzi ma problemy, podnoszą się głosy oburzenia, zwłaszcza tych którzy zakupili founder packi. Najlepsze jest to, że nikt z tym nic nie robi, a problemy rozwiązują sami gracze. Nie wróży to dobrze na przyszłość. Przykre i to bardzo. Sam osobiście dałem sobie spokój, czekam jaki będzie efekt, może twórcy w końcu się tym zainteresują.15-go kolejne zaproszenia do bety. Powodzenia.