Za trzy i pół miesiąca podczas SOE live, nastąpi wielkie odsłonięcie wielkiego nowego projektu firmy SOE – Everquest Next. Dlatego tez nie może dziwić nas fakt, że w ostatnim artykule poświęconym pracownikom SOE, przedstawiona została nam bliżej Rosie Rappaport, która to jest dyrektorem artystycznym tej nowej gry.

rosie rappaporty art director eqnextRosie Rappaport pracuje w SOE od 1995 toku. Wpierw zajmowała stanowisko dyrektora artystycznego EverQuest, po czym w 2006 roku przeszła na takie samo stanowisko do Free Realms. W 2009 roku uznana została za jedną z 10 najbardziej wpływowych kobiet w sektorze gier MMO. Od 2010 roku związana jest z zespołem tworzącym kolejna wersję kultowego MMO – Everquest Next.

SOE_Live_EQNW artykule tym nie zostały niestety zdradzone żadne pikantne szczegóły dotyczące EQNext, ale mowa jest o gorączkowym tempie przygotowań do SOE Live, kiedy to gracze mają zobaczyć po raz pierwszy wersję demo. Niestety od demo do samej gry to jeszcze z pewnością dość długa droga…

1 KOMENTARZ

Comments are closed.