W końcu bugi, czyli różnego rodzaju błędy występujące w Planestide 2 doczekały się własnego forum i nie znikną pogrzebane pod tysiącem innych postów… No może co najwyżej pod tysiącem innych zgłoszonych bugów…

minaHit ostatniego weekendu to zepsute miny (Proximity mines) Vanu, które zadają 0 obrażeń. Chyba to był jeden z powodów dla których zdecydowałam się spróbować gry na Infiltratorze. Wkurzało mnie, że gracze innych frakcji po prostu przebiegają po nich i nic… Dalej żyją… Pożaliłam się nawet o tym na Twitterze.

Ewidentnie bug ten dotyczy także min TR, ale tutaj gracze zgłaszają szanse na zadanie obrażeń w stosunku 50:50. Oczywiście miny NC działają jak należy, ale co się dziwić skoro większość developerów właśnie gra NC 😀

Innym błędem, który wkurzał mnie w czasie tego weekendu, ale zdarzał się i wcześniej, było pojawianie się mojej postaci po odrodzeniu z zerowym życiem (0 Hp). Zauważyłam, że zdarza mi się to głównie gdy odrodzę się przy Sundererze. Użycie przycisku Resupply na konsoli, resetuje ustawia mój pasek życia (hp) tak jak powinien być, czyli na maksymalna ilość punktów hp.

Jescze jeden bug, który jest denerwujący, to ten, że gdy rzucę paczkę z amunicją, moja postać przestaje się ruszać jakby biegała czy chodziła tylko sunie jakby była na jakiejś platformie i ktoś inny ja ciągnął… Zdaję sobie sprawę, że to akurat bug czysto kosmetyczny, ale i tak powoduje on moje przelogowanie.

Okazuje się, że bugów jest tak wiele różnego rodzaju, że nawet sobie z tego nie zdawałam sprawy…

No to teraz powiedzcie mi jakich wy doświadczacie błędów w grze, może któryś z tych bugów nie jest jeszcze zgłoszony przez graczy na forum?

Poprzedni artykuł[EQ2] Hotfix (02.04)
Następny artykuł[PS2] Parę słów o klasie Ciężki Szturmowiec
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pudzian93

ja jako NC pierw muszę włączyć celownik (prawym przyciskiem myszy) w karabinie a potem dopiero wejść do wieżyczki i używać w niej zooma bo inaczej nie działa, chyba jedyny z jakim ostatnio się spotkałem 😛

BlackJDragon

i bardzo dobrze, że miny vanu nie wybuchają 😀
Jeśli chodzi o odrodzenie z zerowym hp to chyba chodziło o tarczę, a nie o hp (to niebieskie to tarcza, a zielone to hp)

Gepard

Chodziło o HP – nie respisz się z „0” HP tylko coś co wykupiłaś zwiększa twoje HP i puki nie dostaniesz „kulki” lub nie włączysz shilda (dotyczy klasy HE gdzie bug występuje najczęściej) będzie pokazywać stan 0. Jednak jest zupełnie odwrotnie i masz życia tak jakby ponad stan.

Talisha

Po rzuceniu paczki ammo Vanu mają czas, by nałożyć swoje antygrawitacyjne rolki ;p ^^

Skaramanga

a ja biegam z flak armor i miny mam w D. ;]