Jak informuje na Twiterze Smedley od kilku godzin pojawiają się problemy sieciowe. Problem o tyle poważny, że dotyczy wszystkich gier SOE.

Problem leży po stronie jednego z providerów i oczywiście nie wiadomo kiedy zostanie naprawiony. Jeśli od rana macie problemy z zalogowaniem się na fora, swoje konto lub po prostu do poszczególnych gier, nie dziwcie się w końcu sobota i należy odpocząć od komputera.














![[SOE] Zmiana daty wprowadzenia nowego abonamentu](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2014/04/SOE-all-access-4-100x70.jpg)
![[SOE] Serwery wyłączone – ALL Access nadchodzi](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2014/04/SOE-All-Access-100x70.jpg)
