Dzisiaj mija dokładnie 10 lat od dnia premiery pierwszego MMOFPS – dziadka PlanetSide.

PlanetSide-LogoAby uczcić ten dzień SOE odblokowało dostęp na najbliższe 6 miesięcy dla wszystkich byłych subskrybentów PlanetSide jak i obecnym z Planetside 2. Obejmuje to również osoby posiadające obecnie subskrypcję  Planetside 2 dzięki ostatniej promocji SOE – Loyal Soldier.

Z forum Planetside widać iż promocja ta przypadła do gustu wielu graczom, którzy zamierzają z niej skorzystać.

Osoby, które nie maja jeszcze aktywowanego konta w Planetside powinny spokojnie poczekać, gdyż SOE zapowiedziało iż może to potrwać do 24 godzin.

Aby sprawdzić jakie gry macie aktywowane na Waszym koncie SOE, wystarczy zalogować się na stronie SOE.com i sprawdzić detale konta (View Account Details).

sub ps1P.S. A gdybyście przy próbie zalogowania do PlanetSide mieli runtime error, to zajrzyjcie do tego tematu

2 KOMENTARZE

  1. prozjeben … Z chęcią spojrzał bym na tego staruszka ale bez loyal solider który powinienem mieć już od 21 dni sobie nie pogram. Chociaż pewnie i tak by nie działalo bo niemce …

  2. zaloz konto na soe.com, albo usmiechnij sie na naszym forum gdyz ludzie maja po kilka starych kont i moze ktos ci da jedno swoje. Poza tym, zgodnie z tym co napisal Smed jak juz poszlam spac, ta promocje to pierwszy krok na drodze do zmainy subskrypcji planetside na F2P wiec za parę miesięcy gra będzie dostępna dla kazdego 😉

Comments are closed.