Powiem szczerze, że nie wiedziałam jak zatytułować ta informację i nawet nie wiem czy powinnam o niej pisać, ale… być może za jakiś czas będzie można grać w Planetside 2 i inne nowsze gry SOE (EqNext?) w 3D.

3dTo zdjęcie przedstawia Higbiego testującego nowe okulary 3D – Oculus Rift, które być może w przyszłości zmienią to w jaki sposób gramy w nasze ulubione gry. Wiele firm tworzących gry wsparło firmę tworzącą okulary Oculus VR, nie mówiąc o tym, że co niektóre firmy tworzą już gry które będą wspomagać właśnie ten system. Czy wśród nich jest SOE? Nie wiem… Przekonamy się z czasem.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DhcOMOWRMnA

5 KOMENTARZE

 1. Póki co Oculus Rift jeszcze się nie nadaje do użytku rynkowego z tego co wiem, gdyż mają problem z rozdzielczością ekraników montowanych w tych okularach. Ale kto wie? Jeśli wpompują w firmę dostateczną ilość kasy, to może akurat za jakiś czas? Podejrzewam jednak, że taka zabawka do natańszych nalezeć nie będzie, a i nad jej wygodą można się zastanowić. Mnie czasem męczy ciężar zwykłych słuchawek nausznych, a co dopiero coś takiego, co siłą rzeczy będzie przecież musiało więcej ważyć. Mimo to wszystko chętnie bym spróbował 😀

 2. Up jak cię ciężar kilku set gramów na głowie męczy to słabiutko. Polecam pobiegać z hełmem strażackim w uzbrojeniu mi tam pomogło.

  A co do ceny jeśli Okulary Google kosztują kilka tysięcy $ a one tylko pokazują kilka informacji i mają mikrofon to okulary wyświetlające 3D będą kilka razy droższe .

  Swoją drogą już są programy do przerabiania gier na 3D. Ja osobiście próbowałem się w to bawić ale, jestem zielony jeśli chodzi o komputery więc nic z tego nie wyszło. Może będzie można to wypróbować na tym konwencie SOE live czy tam coś jeszcze sporo czasu pozostało.

 3. Skaramanga, wiadomo przecież że nie chodziło mi o mękę w sensie wysiłku fizycznego, tylko bardziej dyskomfort – tymbardziej, że moje słuchawki są dość niewygodne.

  Co do biegania w uzbrojeniu strażackim, to choć podziwiam, osobiście jednak preferuję inne formy aktywności fizycznej 😀

 4. Widziałem filmik, jak ktoś połączył je z Portalem 2 i jego opinia była krótka: ZAJEBISTE.

  Ciekawe, jak się człowiek w tym czuje 😛

Comments are closed.