Powiem szczerze, że nie wiedziałam jak zatytułować ta informację i nawet nie wiem czy powinnam o niej pisać, ale… być może za jakiś czas będzie można grać w Planetside 2 i inne nowsze gry SOE (EqNext?) w 3D.

3dTo zdjęcie przedstawia Higbiego testującego nowe okulary 3D – Oculus Rift, które być może w przyszłości zmienią to w jaki sposób gramy w nasze ulubione gry. Wiele firm tworzących gry wsparło firmę tworzącą okulary Oculus VR, nie mówiąc o tym, że co niektóre firmy tworzą już gry które będą wspomagać właśnie ten system. Czy wśród nich jest SOE? Nie wiem… Przekonamy się z czasem.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DhcOMOWRMnA

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Teheiron

Póki co Oculus Rift jeszcze się nie nadaje do użytku rynkowego z tego co wiem, gdyż mają problem z rozdzielczością ekraników montowanych w tych okularach. Ale kto wie? Jeśli wpompują w firmę dostateczną ilość kasy, to może akurat za jakiś czas? Podejrzewam jednak, że taka zabawka do natańszych nalezeć nie będzie, a i nad jej wygodą można się zastanowić. Mnie czasem męczy ciężar zwykłych słuchawek nausznych, a co dopiero coś takiego, co siłą rzeczy będzie przecież musiało więcej ważyć. Mimo to wszystko chętnie bym spróbował 😀

Skaramanga

Up jak cię ciężar kilku set gramów na głowie męczy to słabiutko. Polecam pobiegać z hełmem strażackim w uzbrojeniu mi tam pomogło.

A co do ceny jeśli Okulary Google kosztują kilka tysięcy $ a one tylko pokazują kilka informacji i mają mikrofon to okulary wyświetlające 3D będą kilka razy droższe .

Swoją drogą już są programy do przerabiania gier na 3D. Ja osobiście próbowałem się w to bawić ale, jestem zielony jeśli chodzi o komputery więc nic z tego nie wyszło. Może będzie można to wypróbować na tym konwencie SOE live czy tam coś jeszcze sporo czasu pozostało.

ali3500

mozna juz zlozyc preorder za 300 dolarow wiec zadne kilka tys 😀

Teheiron

Skaramanga, wiadomo przecież że nie chodziło mi o mękę w sensie wysiłku fizycznego, tylko bardziej dyskomfort – tymbardziej, że moje słuchawki są dość niewygodne.

Co do biegania w uzbrojeniu strażackim, to choć podziwiam, osobiście jednak preferuję inne formy aktywności fizycznej 😀

PLH

Widziałem filmik, jak ktoś połączył je z Portalem 2 i jego opinia była krótka: ZAJEBISTE.

Ciekawe, jak się człowiek w tym czuje 😛