Parę godzin temu Higby i TRay zaprezentowali fanom Planetside 2 kolejny odcinek Command Center.

2013_05_09_higby i TrayNiestety tym razem w programie nie zostały ujawnione żadne nowości tylko podsumowano wydarzenia z ostatniego miesiąca. Jak zwykle pokazano mnóstwo filmów oraz prac stworzonych przez fanów Planetside 2, a oprócz tego tajemniczą pracę koncepcyjną… Co to może być według Was?

2013_05_09_cancept art

Poprzedni artykuł[EQ2] Plane of War
Następny artykuł[PS2] Tutorial i inne ciekawostki z testowego
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Teheiron

To jest broń, a dokładniej jakaś Sci-fi kusza. Wystarczy spojrzeć na system bloczków, obecność celownika, prowadnicę, oraz bełt którym jest ona naładowana.

Pomysł przyznam ciekawy, pewnie jakaś super cicha opcja dla Infilitratora. Z drugiej jednak strony, wydaje mi się, że za X set lat ludzkość mogłaby się pokusić o nieco mniej „klasyczne” rozwiązania 🙂

Teheiron

Nie wydaje mi się, żeby to była linka – w każdym razie nie w tej wersji, którą możemy zaobserować na obrazku. Przekonuje mnie o tym to, że na rzucie bocznym prezentowanej broni ukazany jest sposób jej ładowania. Ten ciemny zielonkawy obiekt, to najpewniej podajnik na bełty. Oznacza to, że owa kusza będzie kuszą półautomatyczną (ufff przynajmniej tyle) i jednocześnie zdaje się przeczyć Twoim przypuszczeniom co do linki, gdyż linka ta musiałąby się gdzieś mieścić, a podajnik nie wskazuje na to, aby miała się ona kryć właśnie tam.

Jeśli o mnie chodzi to jestem na 99% pewny, że to po prostu półautomatyczna kusza. Być może pojawi się jakaś jej wersja z linką, ale raczej śmiem wątpić w to czy Twórcy tylko dla jednej zabawki chcieliby implementować do gry różne rodzaje dynamik jakie z zachowowywaniem się linki prawdpodobnie byłyby konieczne do wprowadzenia. Nie liczyłbym na to, byłoby to nieco nazbyt kreatywne.

A, co do ich kreatywności, to dobrze wiemy jak to z nią jest, być może nawet Twórcom gry nie brakuje różnych fajnych pomysłów, ale na przykład system budżetowania gry nie pozwala im na wprawadzenie ich.

FrancuSsPL

Ale dzięki temu, że ma podobieństwo do klasycznej kuszy, sprawdzi się w swojej roli. Między innymi to będzie powodem tego, iż dużo osób zakupi tą kuszę 😀 No i +10 do lansu.

Pudzian93

Ju raz była pokazana kusza 🙂 ciekawy pomysł dla infiltratora, choć na zdjęciach bełt ma grot sporych rozmiarów, jak dla mnie za duży do walki z piechotą, raczej z pojazdami, co do tego jak by działała to można by różne teorie mieć 🙂 Jeśli chodzi o mnie mogły by to być pociski przyczepiające się do celu i detonowane guzikiem, nie robiące ogromnych zniszczeń ale ciche i robiące zamieszanie po eksplozji.

Skaramanga

spandex vanu pewnie będzie puszczał bełty jak wode ;D