Zona rajdowa Plane of War została wprowadzona do gry wraz z GU61, a więc w grudniu 2011 roku i jest tak naprawdę jedyna zoną z Destiny of Velious, którą nadal opłaca się robic dla przedmiotów wypadających z tamtejszych namedów.

PoWOd momentu wprowadzenia Plane of War minęło 1,5 roku, a walki z namedami w tej instancji rajdowej nadal są dużym wyzwaniem dla wielu gildii.

Jedyny problem to trash, czyli mnóstwo niepotrzebnych mobów, które nalezy zabic po drodze do namedów. Oczywiście, zabijając te moby mamy szansę na jakiś loot, ale wiele gildii wolałoby walczyć od razu z namedami, a nie tracić kilka godzin na wyczyszczenie zony a trashy.

I oto niedługo nadejdzie upragniona zmiana. Zgodnie z informacją podana przez Kandera na forum eq2, gildie dostana możliwość wyboru czy chcą pozbyć się z instancji trashy czy też nie. Te gildie, które nadal potrzebują sprzęt wypadający z trashy oczywiście nadal będą mogły kontynuować czyszczenie zony poprzez wybijanie wszystkich mobów, a nie tylko namedów.

Zmiana ta z pewnością zaoszczędzi gildiom rajdowym sporo czasu 🙂

PoW 2

Poprzedni artykuł[PS2] Sprzęt „Spec Ops”
Następny artykuł[PS2] Command Center odc.13
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pawka

i wprowadza uber farme… żenua – jak to w SOE!

Pawka

ale przyznasz ze nie posiadajac trashy idzie szybciej! i tak – jestem skwierczacy bo nie idzie pograc na dzialce 🙂 nowe GU a ja zamiast zabijac bossow to walcze z przerazajaca plaga komarow 🙂 I tak – bilem kiedys nameda w PoW 🙂