Dziwne to troszkę, prawda? Nikt oficjalnie nie widział Everquest Next, poza kilkorgiem wybrańców, ale i tak to wystarczyło aby portal MMORPG.com przyznał nagrodę dla tego tajemniczego MMO za „Best in Show„.

2013_E3_MMORPG_BestOfShow_EQNextMimo oficjalnego wypierania się, Everquest Next był obecny podczas E3 i prezentowany był prasie z zastrzeżeniem, że nie mogą opisać nic co widzieli do czasu prezentacji na SOE Live (02.08)

Opinia Murphiego na temat tego co zobaczył była bardzo pozytywna:

Co? Myśleliście, że EQ Next nie było na E3? No, naprawdę… to oficjalnie go nie było. Ale niektórzy z nas mieli szansę spojrzenia na to co SOE odsłoni światu w sierpniu i byliśmy po prostu zachwyceni każdym szczegółem jaki widzieliśmy. To zabrzmi jak wykręt, ale nie możemy powiedzieć dlaczego wybraliśmy EQ Next jako Najlepszą Grę na E3 ponieważ zostaliśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy, aż do wielkiego debiutu w sierpniu. Co możemy powiedzieć, to to, że widzieliśmy wielkie plany dla największego na świecie sandboxa i było to więcej niż wystarczające, aby ocenić ta grę wyżej od każdej innej gry prezentowanej na E3. Kiedy Sony opuści kurtynę, nie będziecie rozczarowani. EverQuest Next jest tegorocznym zwycięzcą E3 w „Best in Show”, i zaledwie za ponad miesiąc wszyscy zrozumiecie dlaczego. Obiecuję.

A więc pierwsza nagroda z wielu dla gry, która nawet oficjalnie nie była obecna na E3…

Poprzedni artykuł[SOE] 1000 SC do wygrania
Następny artykuł[PS2] Artykuły kosmetyczne w GU11
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Kręcenie hype przez mmorpg.com. W Polsce i tak nikt nie zauważył. 😉 Sądzę, że z takim partnerem jak ProSieben to im znowu słabo pójdzie w Europie.