Dzienne zadania, misje czy też questy są obecnie bardzo popularne w większości MMO. Pozwalają graczom na zarabianie specjalnych nagród dzięki codziennemu logowaniu i i wykonywaniu tychże zadań. Wraz z GU67 trafią one także do EverQuest 2.

daily objectives logo dzienne zadania eq2Dzienne zadania to nic innego jak program lojalnościowy, gdzie w zamian za wykonywanie dwóch wybranych przez nas zadań dostaniemy w nagrodę jednego Loyalty Tokena.

Daily objectives eq2System ten przypisany jest do konta, a więc wykonanie zadań na jednej postaci automatycznie blokuje wykonanie tychże zadań na innych postaciach na tym samym koncie.

A co z nagrodami?

W Qeynos oraz Freeport znajdziemy dwóch merchantów, którzy zaoferują nam nagrody w zamian za te tokeny.

Loyalty merchantNoble Toowik McLure oferuje sprzęt Treasured oraz Legendary. Niestety, ale sprawdzałam na różno-levelowych postaciach i widzę tylko rzeczy na 93 level. Mam nadzieję, że jest to tylko przeoczenie i zanim program ten trafi na serwery Live dostępne będą także rzeczy na niższe levele. oto kilka przykładowych rzeczy dostępnych od tego merchanta.

loyalty gearMerchant Noble Tark Validus oferuje sporo rzeczy, które dostępne sa dzięki dotychczasowemu programowi dla Veteranów. Powiem szczerze, że o ile nie przeszkadzają mi potiony na XP, torba na 52 sloty, obrazy, to nie rozumiem dlaczego dyski Elemntal można kupić za jedyne 25 tokenów.

Inną zaskakującą nagroda jest torba za 5 tokenów, z której dostajemy 75 platyn bez względu na level postaci, która odbiera ta nagrodę. Juz widzę niskolevelowe postacie biegające po zonach początkowych i bijące 25 potworków oraz 2 namedy aby zaliczyć dzienną misję po czym wysyłanie platyn co 5 dni na konto podstawowe. Coś wam to przypomina? Powtórka z PR? Mam nadzieję, że to tylko przeoczenie i będzie to zmienione.

Oto pełna lista rzeczy, które będziecie mogli zakupić od tegoż merchanta:

loyalty rewards 1loyalty rewards 2loyalty rewards 3loyalty rewards 4Oprócz Elemntal dysków, developerzy dodali cztery nowe mounty – również dyski za 25 tokenów.

loyalty_disc of dreadful omens loyalty_disc of harmonious melodies loyalty_disc of harnessed light loyalty_disc of bladesOsobiście uważam, że taki program lojalnościowy to dobry pomysł, ale nie podobaja mi się niektóre nagrody jak i brak sprzętu na levele niższe o czym napisałam na forum SOE.

Poprzedni artykuł[PS2] Hyper Seven Cash
Następny artykułFireFall i ja
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Heh, z tymi platsami to typowy kilku dniowy exploit, ale pewnie już parę Krono się zfarmi na serwerze do tego czasu.

Dok

Nie wiem co cię tak oburza w tym mouncie.To praktycznie remapowany wilk weteranów.Smoku z questów GD jest podobny.Gdyby miał potency/CB to bym zrozumiał.Bardziej bym się wkurzył gdybym wpierw dał SC za domek customowy czy za tokney goblińskie a potem się dowiedział że można je mieć za friko ;).

Dok

Wiem bo ją mam ale serio nie ma się czym chwalić ;)..taki świecący badziew..większość mountów rajdowych ala smoki dużo bardziej mi sie podoba .z wyglądu i nie tylko ;).

Kulavvy (Nagafen)

Ha! To ja chce vetcalla
Po co mam czekac rok czy dwa, jak mozna zrobic 5 questow… 😉