Parę godzin temu Holly „Windstalker” Longdale, czyli producentka EQ2, poinformowała graczy, iż zapowiadane na 30.07 GU67 w rzeczywistości trafi na serwery tydzień wcześniej, to jest 23 lipiec.

darkness dawnsO ile pierwszy termin wydawał się dość dziwny zważywszy na to, że już następnego dnia rozpoczyna się SOE Live, o tyle wprowadzenie GU67 na serwery wcześniej również nie napawa mnie optymizmem.

Zgodnie z zapowiedzią GU67 trafi na serwer Beta w poniedziałek 8.07, a więc dwa tygodnie przed planowanym wprowadzeniem  na serwery Live.

Oprócz zapowiadanych w ostatnim liście producenta rzeczy takich jak instancje Fabled, szablony AA, Arena Bogów, nowe nagrody PvP, na serwer testowy trafi również nowy program lojalnościowy.

Program lojalnościowy zapowiadany był w lutym i zgodnie ze słowami Windstalker w żaden sposób nie zastąpi istniejących nagród Veteran, ale dzięki nowym dziennym misjom będziemy mogli wypracować sobie zupełnie nowe nagrody. Nowe dzienne questy adventure, craft czy tez PvP będziemy dostawać tokeny, które wymienić będziemy mogli u merchantów we Freeport oraz Qeynos. Niektóre z dostępnych u tych merchantów rzeczy to nagrody Veteran, ale oprócz tego będziemy mogli kupić tajemnicze skrzynki z bardzo dobrymi nagrodami.

Dzienne misje… hmmm… questy… Jak ja nie cierpię questów!

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Corvus

Dzienne misje i questy to obecnie standard w mmo. Jak dla mnie komercha.