W końcu będziemy mogli stanąć oko w oko z Kerafyrmem….

EQ2_000019EQ2_000017

… a poza tym okaże się, że Freeport i Qeynos jednak mogą się zjednoczyć pod jednym sztandarem przeciwko największemu wrogowi Norrath!EQ2_000002Wszystko to za sprawą nowej sygnatury: Darkness Ascending.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Corvus

????????

Vercy

Freeport i Qeynos zjednoczeni pod jednym sztandarem? Na Nagafenie? NEVER! Nie po to ubiłem ponad 11 000 qeynosów i exiledów w otwartym polu, żeby się teraz z nimi jednoczyć. Jeżeli Kerafyrm przyleci i spali wszystkie nasze urokliwe palemki we Freeporcie to trudno, będziemy mozolnie odbudowywać miasto. Ale sami, bez ich pomocy.

Wczoraj prawie ponad godzinę próbowaliśmy zabić contesteda x2 w CS dla upragnionego gema pvp. Wyobraźcie sobie emocje gdy po zjechaniu nameda do 30% przez parę minut walczysz z mobem i hordą quenosów jednocześnie? Masakra. Kilka minut takiej walki i ewentualne myśli o zjednoczeniu pod jednym sztandarem ulatują bezpowrotnie w siną dal. 🙂

Dok

Że nie wspomne o sytuacji notorycznego blokowania wrogiej frakcji na avatarach…niczego nie potrzba,żadnych umiejętności nawet grupy.Wystarczy wejść z MT tankującym nameda w PvP combat…i uciec reszte załatwi za was sam avatar,krew zalewa na samą myśl ;).Sony musi zablokować PvP w rajdach to chyba jedyne sensowne wyjście z sytuacji inaczej znowu kolejny event nie dla nagafenów :(.