Wersja europejska Dragon’s Prophet doczekała się dzisiaj bardzo dużej aktualizacji: Dragon Evolution.

patch logo dragon's ProphetDzisiejsza aktualizacja wprowadziła wiele zmian, ale chyba najważniejsza jest ta, że zmieniono działanie atrybutów postaci. Najważniejsza zmiana dotyczy Charyzmy, która nie będzie nam już potrzebna do złapania smoka, ale określać będzie na jak długi czas możemy przywołać naszego smoka. Poza tym zmieniono statystyki jakie są podnoszone przez pojedynczy punkt ulokowany w danym atrybucie naszej postaci. I tak na przykład 1 pkt siły dodaje Guardianowi 2,5 do obrażeń fizycznych, ale dla Oracle już tylko 2 do obrażeń.

Oprócz tego stworzono nowa statystykę: „Dragon Capture Points„, którą zobaczyć możemy z zakładce Inne (Other) i ma wpływ na łapanie smoków. Statystyka ta znaleziona może być tylko na biżuterii i obniża ona czas potrzebny do złapania smoka. Na złapanie smoka będzie teraz mieć także wpływ level postaci – im wyższy level postaci w porównaniu do levela smoka, tym mniej czasu potrzebujemy na jego oswojenie.

Z innych ważnych zmian:

  • gildie mogą przywoływać raz dziennie Bossa w Dragon Sanctuary, który jeśli zostanie zabity nagrodzi unikalnymi nagrodami;
  • smoki dostały nową komendę  – follow, która pozwala na ich przywołanie do miejsca gdzie się znajdujemy (F2);
  • dodano 7 nowych zdolności dla smoków na levelu 71-80.

Całą listę zmian znajdziecie tutaj.

czerwony smok