Wygląd nowych zon, jak i mobów w EQ2 jest z roku na rok coraz lepszy i zdecydowanie potwierdza to panel „Sztuka i Animacja” zaprezentowany podczas SOE Live. Czy wiecie, że w EverQuest 2 mamy obecnie ponad 400 dostępnych zon i 750 wariacji tychże zon?

ilosc zonA wiecie może która zona w EQ2 jest największa? Otóż jest to Fens of Natshar. Zona ta zajmuje 6 km kwadratowych i Antonika mogła by zmieścić się w miejscu gdzie są bagna.

najwieksza zona - fens 6km2Panel poświęcony Sztuce i Animacji w EQ2 jest naprawdę wart obejrzenia. Na początku zobaczymy jak powstawał Cobalt Scar i ile miesięcy pracy to zajęło, podczas gdy w 37-mej minucie panela developerzy prezentują nowy silnik, dzięki któremu tworzenie zony zajmuje kilka godzin!

Jeśli chcecie zobaczyć jak tworzono nowy model Bixie, czy też Temple of Veeshan, która będzie największą zoną w grze, to naprawdę zachęcam do obejrzenia. Nie wspominam już o animacji walki z pięcio-głowym smokiem czy też… mobów jakie zobaczymy w kolejnym dodatku (2014), takich jak na przykład połączenie niedźwiedzia z pająkiem…

spider_bear

Musicie obejrzeć ten panel i zobaczyć jak wspaniale będzie wyglądać przyszłość EverQuest 2 😀

httpv://www.youtube.com/watch?v=AgBZHk8N-h8

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Wygląda ładnie, tylko czy będzie znowu ciekawie? 😉