Miałam już dzisiaj nic nie pisać o PlanetSide 2 zważywszy na to, że w dniu wczorajszym było tyle wiadomości o tej grze i nic o EverQueuest 2. Powinnam zastrajkować, ale… nie mogłam się powstrzymać gdy dowiedziałam się że będziemy mieć szansę dostać implanty jako nagrodę za zdobyte bazy!

implanty planetside2Implanty miały być wdrożone w GU13, ale ze względu na duży sprzeciw graczy zostały wycofane i developerzy tworzą je od podstaw. Zgodnie ze słowami Higbiego implanty, które zobaczymy po zmianach, będą powiązane z naszym stylem gry. Na przykład jeśli zdobędziemy bazę to będziemy mieć szansę na dostanie implantu podobnie jak „loot” w innych grach. Nie będziemy musieli podnosić implantów z ziemi, czy też zabitych wrogów, tylko dostaniemy informację, że otrzymaliśmy dostęp do jakiegoś implantu.

Oprócz tego będziemy mogli łączyć ze sobą różne implanty, które wypadły nam w czasie walk, tak aby otrzymać inny rodzaj implantu czy nawet ulepszona wersje danego implantu!

Pamiętacie pracę koncepcyjną wielkiego transportowca Bastion Fleet Carrier? Higby potwierdził, iż developerzy maja w dalekich planach wprowadzenie czegoś podobnego do Bastion. W zamyśle developerów jest aby Bastion stanowił jednocześnie bazę Outfitu, którą gracze sami mogli w pewnie sposób skonfigurować.

Amerish będzie zmieniony przez developerów w podobny sposób jak niedawno Esamir, a wcześniej Indar. Każda baza na tym kontynencie zostanie delikatnie zmieniona, tak aby walki były unikalne.

Jeśli chodzi o wulkany to oczywiście zarezerwowane one będą dla Searhus – kontynentu wulkanicznego, który zobaczymy pewnie w przyszłym roku…

Oto pełen wywiad, w którym poruszono także inne tematy, ale z racji tego, że juz o nich pisałam wielokrotnie, to nie będą powtarzać informacji po raz kolejny (np. surowce):

httpv://www.youtube.com/watch?v=yaYYH6OUYws

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
teheiron8

Wszystko to brzmi bardzo obiecująco 🙂

VintageMann

Ten obrót spraw mi się podoba. Mam jeszcze nadzieję że będzie to jedyna droga dzięki którym można będzie je zdobyć. Nie chciałbym żeby można je było kupić za SC.

teheiron8

Wiem, Kinya wiem. Nie mniej brzmi obiecująco 🙂

Balrogos

Niestety aupdate esamira przyniosł same negatywne aspekty. TO była fajna otwarta mapa a teraz zrobili z niiej kolejną klatke.