Na forum EverQuest 2 tocza się dwie bardzo poważne dyskusje. Jedna dotyczy Krono i inflacji związanej z tym przedmiotem, druga natomiast czy Krono nie mogłoby wymieniać się na Station Cash.

KronoWyjaśnienie dla tych co nie wiedzą czym jest Krono w EQ2. To przedmiot, który gracze mogą kupić poprzez Brokera za platyny i użyć aby zyskać 30 dni opłaconego abonamentu.

Rzeczywiście, ceny Krono na serwerze Splitpaw poszybowały w ostatnim czasie „w kosmos”. Jeszcze parę miesięcy temu można było zakupić ten przedmiot za 500-600 platyn podczas gdy teraz kosztuje on powyżej 1000pp.

W trakcie dyskusji na temat Krono i możliwości wymiany tego przedmiotu an Station Cash mogliśmy się dowiedzieć, że ekipa EverQuest 2 pracuje nad sposobem darowania Station Cash naszym „przyjaciołom.

Ja osobiście mam nadzieję, że ekipa EQ2 wprowadzi do gry przedmiot podobny do Krono, który można wymienić na Station Cash. Od wielu miesięcy nie udało mi się dorwać żadnej karty SC w grze i zaczyna mnie to bardzo dołować 🙁

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ostupam

Ceny poszybowały w górę gdyż każdy mały Frank, James i Tony który potrzebował platynek na wszystkie możliwe itemki od brokera pewnie już je ma i nie widzi dalszego sensu sponsorowania innych graczy. Taki system to niestety nie studnia bez dna w niszowej grze jaką staje się już eq2.

Pysio

Ceny poszybowały w górę ponieważ gracze mający masę platyn wykupują każde tańsze Krono i wystawiają drożej.