Kilkanaście godzin temu, dokładnie po 23-iej czasu polskiego, Holly „Windstalker” Longdale zamieściła list producenta w którym opisała czego dokładnie możemy spodziewać się po postaciach Heroic.

Heroic CharactersPostacie Heroic pojawią się 1-go października, a wraz z nimi Destiny of Velious zacznie zaliczać się do darmowej części gry dostępnej dla graczy F2P. Gracze będą mieć szansę spróbować postać Heroic za darmo, a później ją zakupić.

  • Spróbuj zanim Kupisz – ta opcja oferuje możliwość grania na postaci do momentu wbicia levelu 86. Ta wersja postaci Heroic będzie mieć 100AA, darmowego mounta latającego, bronie oraz zbroje. Postac ta będzie mieć także kilka restrykcji (np. brak możliwości zdobywania AA, brak XP po zdobyciu levelu 86, brak dostępu po wylogowaniu jeśli postać ma lvl 86, brak mentora, brak dostępu do trade i duel oraz poczty z załącznikami)
  • Nowa postać Heroic – gracze będą mogli zakupić nową postać Heroic na ekranie wyboru postaci (3500SC) lub tą która grali w wersji próbnej. Zakupiona postać automatycznie uzyska 280 AA i nie będzie mieć żadnych restrykcji.
  • Ulepszenie istniejącej postaci – ta opcja pozwoli graczowi na wybranie dowolnej istniejącej postaci i ulepszenie jej do postaci Heroic czyli 85 lvl i 280 AA (za 3500SC). Jeśli postać ta ma level większy niż 85 i więcej AA niż 280 to jedyne co taka postać dostanie przy zakupie tej opcji, to: mount i inne rzeczy dawane postaciom Heroic (np. unikalny wygląd zbroi).

W jaki sposób będziemy mieć dostęp do postaci Heroic? Na stronie wyboru postaci pojawi się przycisk i po jego użyciu zobaczymy informacje o dostepnych darmowych, jak i płatnych postaciach Heroic.

Oprócz tego w MarketPlace pojawi się przedmiot, który będzie można zakupić lub podarować komuś aby ulepszyć istniejącą postać do postaci Heroic.

Aby pomóc powracającym garczom w zrozumieniu o co chodzi, postacie Heroic będa mieć specjalne heroiczne hotbary z dopasowanymi combat artami i spellami. Postać Heroic zacznie z jednym hotbarem i z czasem zaczna pojawiac się kolejne, na których będą kolejne CA i spelle. Doświadczeni gracze będą mogli zrezygnować z tej wersji hotbarów w każdym momencie.

Wraz z Tears of Veeshan pojawi się nowa klasa postaci – Channeler. Klasa ta została wykluczona z możliwości ulepszenia czy też stworzenia jako postać Heroic. Możliwość ta zostanie dodana w późniejszym czasie.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Teraz pytanie jakich kont to będzie dotyczyć, bo w tym liście jest kilka zagadkowych stwierdzeń. Po pierwsze wyrażenie one per household. Czy to oznacza jedna darmowa postać heroic na konto, czy jedna na IP, czy jedna na wszystkie konta zarejestrowane na jednego maila? Nie ma też nic o zasadach komu przyznają takie coś – kontom Gold, Silver, wszystkim? Wyraźnie stwierdza na początku listu o darmowych postaciach, ale czy to oznacza tak naprawdę tylko te triale?

Jeśli każde konto ma mieć taką darmową postać, niezależnie kiedy zostało stworzone i jaki ma abonament to faktycznie mogą sobie zmieniać przelicznik staminy po dodatku, bo taka globalna zmiana nic już nie oznacza skoro na dobrą sprawę kasują content poniżej 85 poziomu, czyniąc z ostatnich 10 leveli do wbicia kindergarden do nauki gry (nawet ten ficzer z hotbarami na to wskazuje).