Już 1-go października gracze EverQuest 2 dostaną dostęp do postaci Heroic, czyli rozpoczynających swoja przygodę na levelu 85. Aby zachęcić starych graczy do powrotu ekipa EQ2 planuje event: Hero’s Call, który to trwać będzie w dniach 01-15 październik.

panda SF eq2W dniach od 1-go do 15-go październik każde istniejące konto stworzyć będzie mogło jedną postać Heroic bez restrykcji LUB też ulepszyć jedną istniejąca postać do wersji Heroic całkowicie za darmo.

Dostęp do tego eventu jest utrudniony dla kont założonych w dniu 23.09 jak i w terminie późniejszym. Na tych zupełnie nowych kontach będzie można założyć w czasie trwania eventu, tylko jedną postać Heroic na dom, a więc ewidentnie sprawdzane będzie IP.

Po skończeniu promocji założone postacie Heroic nadal będą dostępne, ale kolejne postacie trzeba będzie zakupić. Jeśli ktoś nie skorzysta z okazji i nie założy postaci Heroic lub nie ulepszy istniejącej postaci w tym terminie to szansa przepadnie…

Po 15-tym października trzeba będzie płacić za postać Heroic albo korzystać z jednej darmowej wersji i możliwości darmowego grania do levelu 86.

Więc wzywam wszystkich weteranów i tych którzy chcieli by spróbować EQ2 – w dniach 1-15 październik macie szansę stworzyć darmową postać na levelu 85, więc jej nie zaprzepaśćcie!

Po zakończeniu promocji gracze EQ2 nadal będą mieć dostęp do nowo stworzonej lub ulepszonej postaci Heroic.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Ok, czyli mogę dodać do ogłoszenia na forum, że mam do oddania 100+ kont z postaciami heroic. Jeśli to rzeczywiście jest tylko sprawdzenie IP to jest raczej zabawnym zabezpieczeniem.

Pysio

https://forums.station.sony.com/eq2/index.php?threads/producer-letter-about-heroic-characters.539674/page-3#post-5969278

Chodzi o datę założenia konta, więc raczej nie będzie problemu jak ktoś ma kilka kont do EQ2.
Natomiast jak to będzie kilkaset kont … obstawiam że wtedy 'problem będzie' 😛