Wczorajszy program FireFall Live przyniósł informacje o sporych zmianach jakie zostaną wprowadzone do craftu, jak i paru innych rzeczach.

Przede wszystkim to na początku przyszłego tygodnia spodziewać się możemy aktualizacji, która wprowadzi zmiany w pierwszych minutach gry dla nowych graczy. Zastanawiam się tylko, czy gracze, którzy maja już postacie w FireFall będą miały szansę zobaczyć te zmiany? Mam nadzieję, że tak bo strasznie chciałabym zobaczyć ten nowy wstęp do gry.

Niestety zapowiadane wcześniej zmiany dotyczące DimondHead oraz instancjonowanych misji Ares, nie trafią jeszcze na serwery Live. Zostały one nawet wycofane z serwera testowego ponieważ developerzy uważają, że nie są one jeszcze do końca skończone.

Gracze na serwerach Live zobaczą także kilka innych zmian. Przede wszystkim to zdecydowanie zmniejszona zostanie ilość przedmiotów jakie wypadają z mobów. Ilość tych przedmiotów jest tak duża na rynku, że crafting przestał być tak ważny jak developerzy chcieliby żeby był.

Z gry usunięte zostaną: DNA potworków, Crystite Hybrid Moduły, kamienie (gem) oraz wartościowe metale. Przedmioty te miały małe zastosowanie i tak naprawdę nic nie wnosiły do craftu, a niestety powodowały, że ceny rzeczy craftowanych były bardzo drogie.

Potworki będą dawać teraz różnego rodzaju części ciała, które będą mogły być wykorzystane w crafcie do ulepszenia, czy nawet zmiany zachowań niektórych właściwości Battleframe. (Na przykład zdolność Assult – Afterburner. Jeśli do tworzenia ulepszonej wersji użyjemy skrzydeł komara (culex) to po upływie czasu dopalacza zamieni się on w Glider na parę sekund)

Dodane zostaną nowe eventy w wieżach strażniczych zajętych przez Chosenów. Atak na taką wieżę może rozpocząć teraz zupełnie inny event niż te dotychczas nam znane.

Poprzedni artykuł[PS2] Operacja: Zróbmy Grę Szybszą (OMFG) – odc.2
Następny artykuł[P7S1] Promocja przy zakupie SC