Nowy dodatek nie tylko zwiększy ilość dostępnych punktów AA z 320 na 340 oraz wprowadzi nowe drzewka AA inspirowane smokami. ToV to także długo oczekiwane zmiany w sposobie wydawania posiadanych punktów AA.

2013_10_17 ToV AA 1Koniec z koniecznością wydawania co najmniej 4 punktów w drzewku KoS. Teraz wystarczy wydać jeden punkt aby odblokowała nam się kolejna zdolność. Niestety, aby móc wziąć zdolność końcową nadal należy wydać 22 punkty w danej linii.

W każdym drzewku w zakładce Alternate Advancement możemy teraz wydać 100 punktów, a nie tak jak to było dotychczas 70 w TSO i 50 w Heroic.

Niestety koszt końcowych zdolności w Heroic został bardzo mocno zwiększony. O ile pierwszą zdolność możemy wybrać po wydaniu 48 pkt i kosztuje nas 2 pkt, to druga zdolność końcowa kosztuje nas już 20 pkt, a trzecia – 30 pkt.

2013_10_17 ToV AA heroicDlaczego takie zmiany? Głównie po to aby gracze mieli większą możliwość wyboru, a przez to mogli wybrać unikalne ustawienia AA dla swojej postaci.

Poprzedni artykuł[DF] Zmiany w efektach na broniach
Następny artykuł[EQ2] Nagrody za testowanie ToV
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Drzewka druidowe kinja no nie poznaje koleżnanki ;).

Dok

Pewnie kleryk to Inqs „tyż”… ehh ..tak się zapytałem o tego druida bo w roli furi sobie ciebie nie wyobrażam ani w roli wardena PvP tym bardziej ;).

Dok

ps/ Rozumiem że okienko Pretige nie ruszone?Tylko zmiany w AA?