Wszystkie serwery PlanetSide 2 zostaną wyłączone o godzinie 9.15 czasu polskiego na 15 min celem naprawy dwóch błędów. Prace techniczne na serwerach EU zostaną zakończone w czasie trwania tego Hotfixu (kilka godzin wcześniej niż zapowiadano), a więc będzie można zalogować się na wszystkie serwery.
Oto dwa błędy jakie zostaną naprawione (miejmy nadzieję):
- zapętlające się wyłączanie serwerów;
- naprawa infrastruktury sieciowej (gateway serwer).













![[PS2] Command Center, odc 18](https://babagra.pl/wp-content/uploads/2014/05/command-center-logo-1000-100x70.jpg)