Zgodnie z najnowszymi informacjami podanymi przez Smedleya, zmiany dotyczące abonamentów za gry SOE maja wejść w życie już od 2-go kwietnia.

Sony-Online-Entertainment logoDla przypomnienia. W pierwotnym planie ogłoszonym na początku stycznia 2014 roku, SOE likwidowało 500SC jakie otrzymują osoby opłacające abonament karta kredytową i wprowadzało darmowy przedmiot o równowartości do 2000 SC do wybrania z MarketPlace.

Ten pomysł nie przypadł graczom do gustu i po wielkiej dyskusji, SOE uległo naciskom i powróciło do nagradzania graczy za opłacany abonament kwotą 500SC z tym, że gracz musi zalogować się co miesiąc i „odebrać” te pieniądze. Poza tym opłacenie subskrypcji w jednej grze automatycznie daj nam dostęp All Access do pozostałych gier SOE.

Po kilku dniach uznano, że karty pre-paid oraz Krono są również abonamentem opłacanym przez graczy i dlatego opłacenie konta w ten sposób da graczowi takie same bonusy, jakie zostały zaoferowane abonentom opłacającym gry za pomocą karty kredytowej.

Parę godzin temu Smedley poinformował fanów gier SOE iż planowane zmiany w abonamencie za gry zostaną wprowadzone z dniem 2 kwietnia. ProSiebenSat1. Games pracuje wspólnie z SOE aby zmiany te działały również na kontach tej firmy.

6 KOMENTARZE

    • No powiedziałabym, że ALL access to dość duża sprawa… Ale tak, ten kto płaci obecnie będzie tylko musiał odebrac SC co miesiac.

  1. No tak, all-access. Może się to przyda w EQN, bo wątpię żeby mnie to zachęciło do odwiedzenia reszty gier SOE. Dla Ciebie to na pewno super sprawa, ale dla mnie to w tej chwili takie meh. 😛

  2. Może i meh ale znajdź drugą firmę która oferuje dostęp do kilku porządnych produkcji w cenie jednej? Można psioczyć na SOE ale tym posunięciem wyprzedzają konkurencję, poza tym pozostałe gierki SOE dają radę więc warto dać im szansę.

Comments are closed.