Wielu z nas zostało przyzwyczajonych w ostatnich latach do tego, iż przed premierą gier – szczególnie MMO, gracze uzyskują dostęp do otwartej Bety, która pozwoli na ocenę tejże gry. No cóż, jeśli chodzi o The Elder Scrolls to niestety, możecie zapomnieć o tego typu Beta testach.

TESO banner 3Na oficjalnej stronie TESO znaleźć można odpowiedź na pytanie o ten rodzaj Bety i brzmi ona:

„Nie będziemy mieć tradycyjnej otwartej Bety, ale jeśli zarejestrujecie się do udziału w Beta testach i zaakceptujecie nasze Warunki Bety, to otrzymacie zaproszenie do kolejnego Beta Eventu, których będziemy mieć jeszcze kilka. Upewnijcie się, że zarejestrowaliście się do udziału w Beta testach na naszej stronie.”

A więc, wychodzi na to, że będziemy mogli pograć w TESO przez kilka weekendów i na tym koniec no chyba, że zdecydujecie się na zakup gry.

Na obecną chwilę, wszyscy zgodziliśmy się na NDA więc oczywiście nie powinniście zdradzać informacji o tej grze. Sporo informacji jednakże znajdziecie na różnego rodzaju portalach internetowych ponieważ prasa dostała pozwolenie od Zenimax na publikowanie artykułów o tej grze, na przykład Massively czy też Angry Joe.

Mam nadzieję, że gra się Wam podoba i w pełni wykorzystacie ten Beta weekend 😀

17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Miałem pobierać betę ale zrezygnowałem bo 30 GB pobierania nie jest warte tygodnia gry, zwłaszcza przy 160 kb/s, a po drugie nie wiadomo jak gra będzie u mnie działać.

Simion

Puki co ciągle mnie wywalało w trakcie gry lub przy wgrywaniu się. Jak się zawiesiło straciłem cierpliwość.

Bocian

Ja tam jestem cierpliwy, poczekam na EQN. ^^

Simion

Bocianie, nie wiem czy wiesz, ale pierwsze wzmianki o onlainowej wersji TES pojawiły się mniej więcej przy premierze Tribunala, i tyle właśnie czasu czekałem na tą grę 😉 . Niestety już na starcie bardzo się zawiodłem.

Nie można spersonalizować postaci pod względem umiejętności, za to w wyglądzie można wszystko zmienić. Dlaczego nie mogę tego zmienić?! Dostaje tylko jednego z 4 gotowców. Chce stworzyć postać unikalną pod względem umiejętności a nie układu twarzy…

Bocian

Ja też czekałem na ESO, dopóki nie zrozumiałem że na podstawie sukcesu Skyrima chcą po prostu wydoić ludzi z kasy. Zanim cokolwiek wiadomo o grze to już się zaczyna, ekskluzywne klasy, abonamenty, mikrotransakcje. A opinia ludzi którzy już grali to takie meh…

tomassz

Kto spodziewał się podobieństwa do którejkolwiek z ostatnich gier TES ten ostro się zawiedzie. Grałem w stress tescie kilka tygodni temu, usunąłem grę po, absolutnie nie polecam.

Czort

Gra niewarta kasy jakiej za nią chcą.
Max B2P inaczej nawet nie dotknę tej gry

przemo

ja pogram sobie na becie ale placic nie bede. to nie to

Wichura

Gra jest fajna, nawet stare pryki z mmorpg.pl w niepublicznym dziale powoli się do niej przekonują, po tym jak okazało się, że pvp jest fajne. Na pewno będę grał kiedyś. Oczywiście teraz nie kupię, ale to kwestia zmiany priorytetów w życiu oraz tego, że jest w co grać za darmo. Pamiętam jak bez szemrania, co starsi czytelnicy tego bloga, jeszcze kilka lat temu, płacili po 200 pln i 50 pln abonamentu za zjebanego Vanguarda, sam płaciłem też podobnie za LOTRO. Po pograniu w tę betę, z całą pewnością, mam lepsze wrażenia, niż z obu tych gier w analogicznym czasie, a także lepsze niż z większości Rifta.

[CKD]WolandPL
Wichura

Z tej recenzji Angry Joe’a wynika, że jest dużym przeciwnikiem idei contested i uważa ją za przestarzałą. A wszyscy wiedzą co my tu na blogu o tym uważamy. Kinya, skocz po widły! ;>

[CKD]WolandPL

Kinya – doczytałem dosłownie chwilę po tym jak zamieściłem komentarz. Niestety nie znalazłem jeszcze opcji usuwania komentarzy – mój błąd ;p ech, nie wypiłem jeszcze wtedy kawy…