Wczorajsza wymiana serweru od bazy danych w PlanetSide 2 „lekko” się przeciągnęła, ale mimo wielogodzinnego przestoju chyba niż tak nie zirytowało graczy jak niezapowiedziany reset osobistych punktów WDS.

WDS_201401_punktacja osobistaZ jednej strony rozumiem frustrację jaka się pojawiła, z drugiej strony trochę się jej dziwię skoro tylu graczy narzekało na tragiczne nagrody…

Nie ma co rozpaczać, punkty te zostaną zwrócone graczom przy kolejnej aktualizacji, której można się spodziewać w dniu jutrzejszym.

W między czasie możecie zbierać je od nowa i uzyskiwać nagrody za 200, 800 oraz 2000 pkt po raz kolejny 😀

Wczorajsza informacja Higbiego o tym, że Amerish trafi na serwery Live w przyszłym tygodniu troszkę mnie zaskoczyła zważywszy na to, że co niektóre z nowych baz nadal  nie znajdują się na serwerze testowym. Oto Cryobank, najnowsze działo Xander Claussa:

2014_02_12 Amerish cryobank front 2014_02_12 Amerish cryobankNa forum znajdziecie także nowy wygląd tajemniczej bazy nad którą pracuje Arclegger.

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

Ciekawe jak ta ich nowa koncepcja powstrzymywania czołgów się sprawdzi. Mury były lekko przesadzone za to przenoszenie walk do interiorów baz może być ciekawym rozwiązaniem. I czołgiści powinni być usytasy z tego rozwiązania jak i piechurzy-cioty które tak narzekają na wpływ czołgów w tej grze.

Co do WDS to też nie rozumiem tego całego zmieszania. Sam zdobyłem same blotki w tym więc jeśli mam okazje zdobyć te małe rzeczy ponownie to tylko profit. Ci którzy liczyli na to złote smg też mają na to większe szanse (masz na każdym tierze szanse zdobycia każdej nagrody choć ich proporcje są mi nieznane). Ja tam się z dodatkowych boostów bede tylko cieszyl. Niestety nie dam rady przez to zdobyć tier3 na każdej mojej postaci już :/. Za to tierem 1 i drugim jestem wypchany po brzegi

Simion

Przy 2k dostawało się jedyną sensowną nagrodę. Mi i wielu innym graczom brakowało dosłownie odrobinę. Nie będzie uczciwe jeżeli ktoś kto zdobył 2k ponownie to zrobi podczas trwania tego bugu. Właśnie w tym jest problem.

Mam nadzieje że update będzie jeszcze dzisiaj/zaraz. Mało prawdopodobne żeby ktoś wbił 2k w 12 godzin.

RachitynowyJoe

Przy 2k miałeś jedynie małą szanse na porządną nagrodę. Zresztą ludzie na 1 tierze dostawali lepsze nagrody juz niż na tierze 3.
Jest mnostwo ludzi ktorzy na tierze 3 dostali 3x boosta godzinnego. Bardzo malutka część dostawała inne rzeczy(moze nawet ten 1%). Dlatego zaistnienie szansy na ponowne zebranie 2 tierów jest bardziej pozytywne niż negatywne

Ameba

Ja za 800 dostałem 3x 50% na 3 dni, mogę czuć się farciarzem? 😀

Rachitynowy

Wielkim 😀