W dniu wczorajszym w trakcie Landmark Live, który zazwyczaj poświęcony jest Landmarkowi, zebrali się Community Managerowie poszczególnych gier EverQuest aby przedstawić najnowsze informacje dotyczące wszystkich tytułów.

2014 rok EverQuestNa początku programu Simon Cox z Wikia zaprezentował graczom nową stronę poświęconą tytułom EQ: EverQuest Portal.

EverQuest świętuje swoje piętnaste (!!) urodziny. Gracze maja dostęp do nowych postaci heroicznych, które mogą tworzyć na 85 poziomie. Inne rzeczy związane ze świętem EQ to zwiększona ilość pojawiania się rzadkich namedów, dodanie nowych questów, które zaprojektowali gracze w czasie SOELive 2013 oraz wprowadzenie Plane of War na poczatku kwietnia.

Już od 2-go kwietnia rozpocznie się transmisja programu na żywo poświęcona grze EverQuest 2 i program ten zwać się będzie EQ2 Insider.

Poza tym dniu dzisiejszym na serwery trafi aktualizacja wprowadzająca dwa nowe questy heritage, które nagradzać będą Zlandicar’s Heart oraz Hero Bracer. Jeden z tych questów posiada część rajdową z ulepszoną wersją nagrody.

Jeszcze w marcu gracze zobaczą odnowione Chronoportale, a w kwietniu dodane zostanie 10 AA więcej zwiększając maksymalną liczbę do 350AA. Gdyby to było za mało to kwiecień przyniesie nowa contested dungeon w High Keep wraz z kolejnym questem heritage – Bloody Shank. Oprócz tego do gry wprowadzony zostanie nowy mount.

Jeśli chodzi o Landmark to jeszcze w tym miesiącu uruchomiona zostanie zamknięta Beta.

Poprzedni artykuł[PS2] Aktualizacja (20.03)
Następny artykułKrótka przerwa…