… ale w dniu dzisiejszym Respawn Entertainment opublikował oficjalny zwiastun tej gry. Nadal bardzo mile wspominam moje chwile w becie tej gry – ech ta adrenalina i szybka akcja. Aż sama jestem zdziwiona, że aż tak mi się podobały te rozgrywki.

Same rozgrywki w TitanFall są naprawdę bardzo szybkie, a do tego wcale nie trzeba polować na innych graczy ale wystarczy na NPC (grunty i spektry) aby zyskiwać punkty potrzebne do aktywacji naszego tytana. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość shackowania spectrów, czyli mini robocików obecnych w każdej drużynie, co ma duże plusy bo ich kille liczą się do waszych, a poza tym odwracają one uwagę od waszej postaci.

httpv://www.youtube.com/watch?v=r7uIYbPLiSs

Gracze TitanFall maja szansę także na zdobycie krótkotrwałych, ale bardzo mocnych bonusów w postaci specjalnych kart, jak na przykład szybsze bieganie czy zapasowy tytan. Karty te zdobyć można za różnego rodzaju osiągnięcia, których jest mnóstwo w tej grze.

TitanFall zapowiada się świetnie, a beta w której brałam udział była chyba najlepszą i najbardziej dopracowana betą z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia. Mam nadzieje, że tak samo będzie po premierze tej gry w przyszłym tygodniu.

No dobrze, to już koniec na temat TitanFall – i tak raczej nie będę grac w ta grę, no chyba, że ktoś zdecyduje mi się ja sprezentować 😀

Poprzedni artykuł[WS] Już wkrótce Open Beta?
Następny artykuł[PS2] Aktualizacja (5.03)
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
balrogos

Lipa