Dwa dni temu pisałam, że żyjemy w takich czasach, że coraz więcej gier MMo bedzie trafiać na urządzenia mobilne, no i proszę – do grona „mobilek” dołączą w niedługim czasie TitanFall oraz TERA.

Nexon oraz niezależny twórca gier Respawn Entertainment, poinformowali w dniu wczorajszym o nawiązaniu współpracy w celu stworzenia serii tytułów na urządzenia mobilne, opartych na uniwersum TitanFall. W tym celu obie firmy zainwestowały w producenta gier mobilnych Particle City, który będzie prowadził prace nad tworzeniem tych tytułów. Partnerstwo przewidziane jest na kilka lat oraz obejmować będzie kilka tytułów, a Nexon przejmie obowiązki wyłącznego globalnego wydawcy gier mobilnych TitanFall.

Pierwszej gry z tej serii, można spodziewać się w 2016 roku na urządzenia iOS i Android.

 

Ale to nie koniec poczynań firmy Nexon na polu gier przeznaczonych na urządzenia mobilne. Nexon Korea oraz Bluehole Studio podpisały umowę o współpracy celem stworzenia gry wstępnie nazwanej T2, która to ma bazować na znanym MMORPG – TERA. Premiery tej gry spodziewać się można w drugiej połowie 2016 roku na urządzenia iOS oraz Android.

 

No to jak myślicie, które jeszcze gry przeniesione zostaną na urządzenia mobilne?

Poprzedni artykułWszystkie gry Tribes i Earthsiege do pobrania za darmo
Następny artykułPiątkowy wieczór streamowy: eventy, samochody i inne takie
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kapitan_laweta

Titanfall jest slaby nawet na pc a tere ppgrzebali wydawcy zla polityka

WujeQ

Dlatego w Tere warto zagrać na serwerach US, już większość ludzi z EU się tam przeniosło.

viper1992

Cóż nie powiem że jest słaby, gra jest świetna choć bum na nią się skończył.