Wildstar jest w produkcji już od dobrych kilku lat, ale nie ma tez co się dziwić bo ilość pomysłów jakie zostały zrealizowane i będą gotowe na premierę tej gry jest naprawdę spora. Niestety, nadal nie wiadomo na kiedy konkretnie zaplanowano premierę Wildstar, ale spekuluje się iż ma to nastąpić pomiędzy premierą The Elder Scrolls Online, a premierą nowego dodatku do World of Warcraft. Zobaczymy, czy te prognozy się spełnią.

Jedyne czego możemy się domyślać, to fakt iż już niedługo Carbine ogłosi kolejny etap Beta testów. Dlaczego? W dniu wczorajszym Carbine poinformowało fanów iż zaproszenia na obecny etap beta testów nie będą już rozsyłane, a w komentarzu na Reddicie dano do zrozumienia fanom i już niedługo należy spodziewać się oficjalnej informacji o kolejnej fazie beta testów. A to oznaczać może betę dostępna dla wszystkich graczy.

Jeśli chodzi o ilość klas dostępnych w Wildstar to nadal nic się nie zmieniło i jest ich sześć na obecna chwilę: wojownik, medyk, inżynier, esper, spellsinger oraz stalker.

httpv://www.youtube.com/watch?v=hCaIxmffFWY

Ja osobiście nie mogę się doczekać otwartej bety i z pewnością będę w nią grała. Mam tylko nadzieję, że ten „następny etap bety” to rzeczywiście będzie prawdziwa otwarta beta dostępna dla wszystkich graczy…

Poprzedni artykuł[PS2] Ciekawe zmiany w XP oraz inne
Następny artykuł[TF] Jeszcze tydzień do premiery TitanFall…