W dniu wczorajszym mieliśmy oficjalną premierę The Elder Scrolls Online. Niestety ale gracze z wczesniejszym dostępem do gry nie mieli łatwego życia, czy też grania: serwery wyłączone po 12 godzin, liczne problemy, wyłączone wysyłanie poczty w grze, czy nawet wyłączona funkcjonalność gildii. Tak właśnie wyglądały ostatnie 3 dni przed oficjalna premierą…

2014_03_28 TESO 3Ze względu na te problemy ZeniMax zdecydował się wydłużyć okres „wcześniejszego dostępu” do gry i 30 dni gry dla osób, które zakupiły grę w pre-orderze, zacznie się liczyć dopiero od niedzieli.

Wraz z premierą zaprezentowano kolejny zwiastun reklamujący tą grę, w której po raz kolejny widzimy tych samych bohaterów. Poniżej zamieszczam poprzednie części, a najnowszy znajduje się na samym końcu (jakby ktoś chciał obejrzeć je w kolejności chronologicznej):

httpv://www.youtube.com/watch?v=0jNT5cMwxw0

httpv://www.youtube.com/watch?v=DVMNQozxqos

httpv://www.youtube.com/watch?v=MySC13H_2cE

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lda77

Mam już 18h na karku i nie miałem żadnych problemów z serwerami tak więc mogę uznać premierę ESO za jedną z najbardziej udanych w historii mmo 😀
Jedyny problem jaki się pojawił dwukrotnie to był błąd samego klienta… nagle znikną obraz świata i został tylko HUD. Nadal mogłem rozmawiać z innymi i używać wszystkich opcji… po prostu przestało renderować świat. Relog nic nie pomagał i dopiero restart pomógł.

Lda77

No dobra… serwery leżą i nie ma nawet info kiedy wstaną 🙂

Lda77

Serwery wstały, ale ciągle się coś sypie… odwołuję swojego pierwszego posta 😛