Kiedy w 2014 roku do The Elder Scrolls Online dodano Craglorn, było to miejsce przeznaczone dla grupy postaci na maksymalnym poziomie i miejscem śmierci, dla każdego kto postanowił zwiedzić to miejsce samemu.

To było zamierzone przez projektantów – obszar ten miał być prawdziwym wyzwaniem dla graczy The Elder Scrolls Online. Niestety, został on znienawidzony przez graczy i coraz mniej osób odwiedzało tą piękną strefę.

Zmieni się to już 5-tego października, kiedy do gry wprowadzona zostanie aktualizacja One Tamriel. Od tego dnia wszyscy gracze, bez względu na poziom, będą mogli odkryć to miejsce na nowo!

One Tamriel juz na serwerze testowym – oto czego możecie się spodziewać!

Na najnowszym zwiastunie The Elder Scrolls Online ukazano właśnie nowy Craglorn, gdzie questy, jak i liczne puzzle znajdujące się w tej strefie, będą mogły być ukończone solo oraz w grupie. Wszystkie questy, dzienne misje oraz znajdujące się tu lochy zostały dostosowane swoim poziomem trudności, tak aby mogły zostać ukończone przez nowych, jak i tych powracających graczy na wysokim poziomie.

A nawet jeśli swego czasu udało się Wam zwiedzić całe Craglorn, to po wprowadzonych zmianach, z pewnością znajdziecie tutaj coś nowego.

 

Jest szansa, że może uda się mi wbić poziom 50 przed 5-tym października i udać się do Craglorn zanim miejsce to zostanie zmienione 🙂

1 KOMENTARZ

  1. Zepsują tylko to miejsce 🙁 Craglorn jak najbardziej można teraz wysolować, ale nie liczni tam chodzą, bo za zabijanie mobów nie dostaniesz tony golda czy masy expa.
    Zenimax co chwilę coś ułatwia, że praktycznie nie ma już żadnego wyzwania w tej grze dla doświadczonych graczy. Sporo ludzi odchodzi z tego powodu i sporo jeszcze odejdzie po nowych zmianach. Ale dla Zenimaxu ważna jest tylko kasa, bo nawet nic nie robią z botami, z cheaterami, exploiterami, a support mają żałosny.
    Mam wrażenie, że ESO przygotowuje się do wersji f2p.

Comments are closed.