Godzinę po zakończeniu prezentacji H1Z1, John Smedley postanowił ogłosić fanom gry nowość, która zostanie wprowadzona w tej najnowszej produkcji SOE – serwery zarządzane przez graczy!

„Dzisiaj chciałbym ogłosić, że H1Z1 będzie pierwszą grą w której wprowadzimy pewna nowość – serwery zarządzane przez graczy (Player Servers). Oprócz tradycyjnych serwerów jakie mamy zainstalowane i uruchomione (takie jakie oczekujecie w każdym MMO), pozwolimy graczom na wybór zasad gry, o ile zbiorą wystarczającą ilość osób aby zagłosować na dany serwer.

Początkowo będzie to głosowanie na konkretne, zdefiniowane wcześniej, zestawy reguł i zasad. W miarę upływu czasu będziemy rozszerzać te reguły dodając coraz więcej funkcji. Na przykład być może społeczność z jednego serwera będzie wolała pójść drogą bardziej militarystyczną, więc dodamy możliwość zdobycia pojazdów wojskowych.

Wraz z wprowadzeniem tychże serwerów naprawdę pozwolimy naszym graczom na otrzymanie takich rzeczy jakie oczekujesz od tej gry.

Jeśli chodzi o mechanikę głosowania, to gracze będą mogli zakupić specjalne tokeny za Station Cash. Jeśli głosowanie się uda (minimalna ilość osób biorących udział? /Kinya) – Station Cash zostanie zwrócone graczowi.

Oryginalne wiadomości przekazywane przez Smedley’a poprzez jego konto na Twitterze znajdziecie na forum.

h1z1 poster

Poprzedni artykuł[PS2] Command Center, odc. 24 (bonusy All Access i pożegnanie Clegga)
Następny artykuł[ESO] Lekko zirytowana…
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RachitynowyJoe

Nie jestem pewien czy to dobry system. Tokeny za SC co filtruje graczy ale nie za bardzo rozumiem bardziej zmilitaryzowany sposób gry. To będą serwery na ktorych nie da się zdobyć pewnego sprzętu i takie na których będzie go pełno? Poczekamy zobaczymy o co im chodzi.

Oczywiście do H1Z1 pierwszego dnia wejdzie klan pl13 :D. Fajnie gdyby polacy zebrali się w miarę na jednym serwerze nawet jeśli do walki między sobą 😀

Wompierz

Bardziej mnie interesuje co z przenoszeniem postaci. No bo jak oni sobie to wyobrażają? Załózmy, że nie zależy ci na tym bardziej „militarystycznym” podejściu do gry i chcesz tylko zabijać zombiaki czy budować dom. Wtedy musisz zakładać nową postać? No bo co się stanie z ekwipunkiem, który nie będzie dostępny na innym serwerze w razie przeniesienia?

balrogos

Bo ja wiem pewnie spartala gre jak Planeta