Zgodnie z najnowszymi informacjami podanymi przez SOE nowy plan abonencki All Access , przesunięto datę wprowadzenia z 16 kwietnia na 23 kwiecień.

Dla przypomnienia, ALL Access to zmodyfikowany plan subskrybencki, który oferowany będzie przez SOE i dzięki któremu opłacenie jednej subskrypcji (14,99$/ mc) da nam dostęp do wszystkich gier SOE na poziomie Gold. Wraz z tym dostępem SOE oferuje nam 500SC co miesiąc oraz liczne bonusy w każdej ze swoich gier, takie jak na przykład: powiększony XP, więcej tokenów, zniżka na zakup w MarketPlace.

Oto lista poszczególnych gier i bonusów jakie oferują na obecną chwilę:

Oprócz informacji dotyczącej nowego terminu pojawiła się także informacja dotycząca ProSiebenSat.1 Games. Otóż na obecną chwilę P7S1 nie będzie oferował abonamntu ALL Access dla kont europejskich. P7S1 nadal będzie nagradzał swoich subskrybentów 500SC oraz 10% zniżką w sklepach za SC (wyłączając przedmioty takie jak DLC, Krono i inne).

No nic, coraz bardziej upewniam się w przekonaniu, że coś się dzieje o czym się nie mówi i wcale się nie zdziwię jak umowa SOE/ P7S1 przestanie istnieć za jakiś czas…

Na obecną chwilę zdecydowanie opłaca się posiadać konto SOE, które może założyć każdy europejczyk poprzez soe.com albo landmarkthegame.com. W momencie wprowadzenia nowego All Access w życie dzięki jednemu abonamentowi gracze będa mieć dostęp na poziomie członkowskim do kilku gier SOE:

  • DC Universe (które na razie nie jest dostępne dla graczy EU)
  • EverQuest
  • EverQuest 2
  • Landmark (po premierze tej gry – obecnie beta testy)
  • EverQuest Next (w przyszłości)
  • PlanetSide 2
  • H1Z1

I jeszcze jedna ciekawostka dla fanów dziadka PlanetSide – otóz tytuł ten zostanie udostępniony graczom w tym samym dniu, w którym nastąpi wdrożenie nowego planu ALL Access, czyli 23 kwiecień na obecna chwilę (albo troszkę wcześniej, ale w to nie wierzę…).

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krakex

Ja Czekam na Planetside 1. Podobno miał być 2 kwietnia. no ale cóż ;c

Wichura

a Vanguarda na koniec życia nie obejmie All Access?

Bocian

Prozjeben why……

Pikiel

P7S1 nie ma tego w ofercie, bo pewnie ich umowa z SOE tego nie obejmuje. A osobiscie mam wrazenie ze SOE przestalo zalezec na dalszej wspolpracy z P7S1 i wcale sie nie zdziwie jak w tym roku zerwa ta umowe.

Zeby nie bylo, to wcale nie wina P7S1. Rozmawialismy z Kinka z tymi ludzmi i oni naprawde chcieli sporo zrobic z tymi grami. Natomiast mimo tego ze niby to oni oferuja te gry gracza, wszystkie decyzja musza byc podejmowane przez SOE. A ci poprostu nie chca z nimi wspolpracowac.

Jak dla mnie SOE myslalo ze niskim kosztem zalatwia sobie tania reklame, support i dystrybucje w europie. Nie spodziewali sie ze beda musieli w to wkladac troche wiecej pracy. Dlatego tez zobaczcie – Player Studio juz nie P7S1 tylko SOE. ALL Access – tylko SOE. P7S1 jak narazie, od wakacji nie dostal nic od nich.