Marzy Wam się platynowa wersja Gauss SAW, a może unikalny czarny jednokolorowy kamuflaż? No cóż, jeśli tak to z pewnością będziecie zadowoleni z informacji, że te i wiele innych nagród już niedługo będziecie mogli zdobyć w PlanetSide 2.

bron NC planetSide 2Jak już wspominałam developerzy PlanetSide 2 planują wprowadzić do gry coś co nazywa się dyrektywami. To nic innego jak osiągnięcia za pewne rzeczy, które wykonujemy w grze, np. zniszczenie ESF, rozbrojenie min, zabicie graczy z określanego dystansu lub z danej broni.

Wraz z informacja o dyrektywach podano termin wprowadzenia na kwiecień, ale już wiadomo, że termin ten uległ zmianie i dyrektywy zostaną wprowadzone najwcześniej w maju.

W naszej polskiej RoadMap zamieściłam długi post wyjaśniający podział dyrektyw na poszczególne kategorie, poziomy oraz co konkretnie trzeba będzie zdobyć aby zarobić takie tytuły jak As Przestworzy, czy też Logistyk.

W skrócie mogę powiedzieć iż dyrektywy dzielić się będą na pięć głównych kategorii:

  1. Samouczek
  2. Role
  3. Role Presiżowe
  4. Ekspert w broni
  5. Mistrz broni

Każda z tych kategorii zawierać w sobie będzie wiele rodzajów dyrektyw, które do tego podzielone zostaną na pięć poziomów:

  1. brązowy
  2. srebrny
  3. złoty
  4. platynowy
  5. auraxium

Nagrody w postaci specjalnych punktów, odznak, tytułów, przedmiotów, gracze będą zdobywać po ukończeniu każdego poziomu, rodzaju oraz kategorii.

Serdecznie zachęcam Was do szerszego zapoznania się z tym tematem na naszym forum.

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ameba

O, to to rozumiem 🙂

Hideo

Czarne, jednokolorowe kamo bez bajerów, +2 do wyszczuplania i +3 do bycia zajebistym;-) Ja chce i to natychmiast!!!!

Skara

wolał bym tą bajerancką wieże do czołgu NC

balrogos

Poprosze platynowa wersje Carv-T9 i MSWR i TMG-50, no to trzeba sie umowic z przeciwnym outfitem i porobic dyrektywy 🙂 panie Ameba gotowy :D?

Krakex

Mnie osobiście bardzo ten motyw odpowiada. 😀
czekam niecierpliwie 😀

Semilin

A ja tam bym się nie napal na waszym miejscu na darmowe itemki. Założę ze będą mieć takie wzmagania żeby gracze więcej $$ wydali by je mieć niż męczyć się z tymi dyrektywami.