Może i E3 było dość dużym rozczarowaniem jeśli chodzi o wiadomości dotyczące H1Z1, ale podejrzewam iż z dnia na dzień zobaczymy coraz więcej nowych informacji dotyczących tej gry.

Zresztą nowe informacje zaczynają powoli się pojawiać, i z pewnością znaczny spadek zainteresowania tą grą ma coś z tym wspólnego…

Zgodnie z najnowszą informacją zamieszczoną przez Smedleya, gracze będą w stanie nie tylko zbierać ziarna kukurydzy by wytworzyć z nich paliwo, ale także będą mogli uprawiać tą roślinę.

Wygląda na to, że przygoda z rolnictwem w H1Z1 rozpocznie się od kukurydzy, ale być może z czasem gracze będą w stanie uprawiać także inne zboża, warzywa, czy nawet hodować zwierzęta.

Poprzedni artykułMigracja kont ProSiebenSat.1Games do SOE!!!!
Następny artykułPlayer Studio zawitało do Landmarka!
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
balrogos

Wole kartofle bedziem robic „Zombie Crisps” i „Zombie Meal”

balrogos

A co z rozmnazaniem ludzi? bądź z prokreacja?

WabciuPL

Dzieci będą wypadały z kapusty którą wyhodujesz. A tak na serio to po co ci rozmnażanie ludzi w grze?

Rachityna

😀 Nie będę przesadzał jeśli powiem, że to jest dokładnie czego oczekiwałem. Jakiś czas temu pisałem, że bombowo zostać by było farmerem 😀 H1Z1 +1

balrogos

Zeby wiecej graczy bylo 😛 albo jako moje miniony masz dziecko, zombie cie goni to posylasz dzieciaka zeby przezyc 🙂

[PCPL]adijos

Raczej Pyry

Wompierz

A co z wódką?

Helenth

Mi tam się pomysł podoba, choć zastanawiam się na jakiej zasadzie będzie ten ogródek, struktury wznoszone przez graczy… Co się z nimi dzieje jak wyjdę z gry? Stoją niebronione i czekają, aż ktoś przyjdzie je zniszczyć, okraść, przejąć? Pachnie mi to grami na zasadzie – waruj dzień i noc przy grze, bo w każdej chwili może ktoś cię zaatakować i okraść.

Griffin

napisal na tweecie ze moonshine czyli bimber xP